برای مریض نشدن در پاییز چه بخوریم؟

919
photo : pixabay.com
photo : pixabay.com

سیب ها برای فصل پاییز فوق العاده هستند چون کمک می کنند تا در این فصل پُر فراز و نشیب سالم بمانید. سیب ها در مقایسه با میوه های دیگر پاییز، سرشار از آنتی اکسیدان ها هستند، و مقالات دکتری و بهداشتی – غنی مواد مغذی به شمار می روند.
در واقع سیب دارای فیبر زیاد و مواد مغذی گیاهی خاصی است که سطح قند خون را تنظیم می کنند. می توانید از انواع سیب ها به عنوان میان وعده یا به عنوان دسر بعد از وعده های غذایی استفاده کنید.

 

برای مریض نشدن در پاییز چه بخوریم؟

- Advertisement -

کدو تنبل از گیاهانی است که باید در فصل پاییز از آن ها استفاده کنید. این کدوها سرشار از بتاکاروتن هستند که به ویتامین A تبدیل می شود، و ویتامین K و پتاسیم زیادی هم دارند.
جالب است بدانید با این که دانه های کدو تنبل خیلی ریز و کوچک هستند، اما در واقع مقالات دکتری و بهداشتی – غنی ای از مواد مغذی مختلف به شمار می روند که دارای منیزیم، روی، آهن، تریپتوفان، امگا ۳ و ویتامین E است

خوردن این دانه ها می تواند به کاهش سطح کلسترول خون کمک کند، و حتی باعث ترشح سروتونین در مغز شود که احساس خوبی در انسان ها ایجاد میکند و مانع از میل خوردن شدید میشود پس اگر دفعه بعدی احساس کردید شدیدا هوس غذاهای شور کرده اید، مقداری دانه کدو تنبل بخورید

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید