معجون درمان فوری تیروئید و چاقی

27250
graphicstock.com
graphicstock.com

عملکرد ضعیف غده تیروئید موجب بروز اضافه وزن و عوارض دیگری می شود . داروهایی که برای درمان تیروئید تجویز طب مدرن هستند اما طب سنتی هم تجویزی برای درمان سریع و بدون عارضه این اختلال دارد

درمان تیروئید با نسخه ای گیاهی و خانگی

اختلال در کارکرد غده تیروئید به صورت کم کار و پرکار هردو مشکلاتی برای سلامتی جسم و اعصاب ایجاد میکند. یکی از علل مهم افزایش وزن و چاقی، بروز مشکلاتی در عملکرد غده تیروئید است؛ در واقع، عملکرد ضعیف غده تیروئید می تواند سبب افزایش یا کاهش وزن شود.بسیاری افراد برای پیشگیری از مشکلات افزایش وزن و تیروئیدی به مصرف دارو متوسل می شوند؛ در صورتی که مصرف داروها اثری موقتی دارد و درمانی قطعی و موثر نیست؛ علاوه بر این، مصرف دارو می تواند سلامتی قسمت های دیگر بدن را تحت الشعاع قرار دهد.به همین دلیل، بهتر است برای تقویت عملکرد غده تیروئید و تجربه کاهش وزنی سریع و اصولی از روشی طبیعی و خانگی و در عین حال موثر استفاده کنید.

معجون گردوی سبز تازه برای درمان گیاهی تیروئید

روش تهیه معجون گیاهی گردوی سبز برای درمان تیروئید کم کار

برای این کار به 40 عدد گردوی تازه و سبز، یک شیشه عسل خام ارگانیک و یک شیشه خالی نیاز دارید.

 در ابتدا گردوها را بشویید و با کمک سوزنی تمیز سوزاخ های پراکنده ای را در سطح گردوها ایجاد ایجاد کنید و آن ها را از وسط جدا کنید. گردوها را در شیشه ای قرار دهید و بر روی آن ها عسل بریزید. شیشه را به مدت 40 روز در زیر نور مستقیم خورشید قرار دهید.

- Advertisement -

 پس از 40 روز ترکیب شما آماده است اگر این ترکیب غلظت زیادی داشت، می توانید برای هر بار استفاده آن را به کمک آب رقیق کنید. سعی کنید چند قاشق از آن را روزانه به صورت ناشتا مصرف کنید و فراموش نکنید که دوز استفاده از آن نباید زیاد باشد. ید موجود در گردوهای تازه و سبز می تواند کم کاری تیروئید را درمان کند.

درمان تیروئید ، درمان تیروئید کم کار و اضافه وزن با گردوی سبز

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید