سیاست زناشویی – آتش رابطه جنسی خود را با این 10 روش شعله ور کنید

656
graphicstock.com

سیاست زناشویی – آتش رابطه جنسی خود را با این 10 روش شعله ور کنید

در طول رابطه زناشویی و با گذشت زمان از میزان میل جنسی و شهوت کاسته می شود ؛ شما می توانید با انجام تکنیک ها و روش های افزایش میل جنسی ، زندگی زناشویی خود را متحول و روابط جنسی خود را لذت بخش نمایید.

بکارگیری روش های زیر میتواند موجب افزایش میل جنسی و ایجاد موفقیت در روابط زناشویی شود :

1 .تعویض لباس زیر

احساس خواستنی بودن و جذابیت جنسی قطعاً به حس درون شما برمیگردد، اما اگر بدانید ظاهرتان دارد همسرتان را تحریک میکند، خودتان هم مسلماً هیجان زده می شوید. پوشیدن لباس زیرهای جذاب راهی فوق العاده برای افزایش میل جنسی و برانگیختن شور و حال در هر دو طرف است این لباس ها نه تنها ظاهری زیبا دارند بلکه اغلب در تماس با پوست بدن حس خوبی هم منتقل می کنند. مثلاً ساتن و تور، یا ابریشم و خز و یا هر چیز محرک دیگری می تواند فوق العاده دلچسب باشد.اگر هنوز با همان شورت پاچه دار زهوار دررفته یا شلوار راحتی جلو دکمه دار ده سال پیش در خانه می گردید، واقعاً در حق خودتان لطفی نمی کنید. آن ها را روانه ی سطل آشغال کنید و بروید چیزی بخرید که بیشتر مناسب مرد جذاب امروزی باشد.
اگر پوشیدن لباس زیری خاص به جای القای حس جذابیت به شما حس حماقت یا هرزگی میدهد،آن لباس را بی خیال شوید. اطمینان حاصل کنید که آنچه می پوشید هم از درون به شما حس جذاب بودن میدهد و هم برای همسرتان ظاهری جذاب دارد بنابراین انتخاب لباس زیرهای جذاب و مردانه پسند یکی از راههای افزایش میل جنسی است

- Advertisement -

2 .ایجاد تغییرات به موقع و بجا

یکی دیگر از روش های افزایش میل جنسی در روابط جنسی تغییر مکان و زمان به موقع و به جا در هنگام برقراری روابط جنسی است . برقراری روابط جنسی شب هنگام در رختخواب می تواند یکی از قوی ترین نابودگران هیجان و لذت باشد. اغلب افراد وقتی خسته هستند و می خواهند بخوابند به رختخواب می روند. بنابراین برای بهبود بخشیدن تعاملات جنسی خود زمان و مکان آن ها را تغییر دهید. گذاشتن روابط جنسی برای پایان روز ممکن است بسیار مخرب باشد. اگر می خواهید آتش شور و حالتان بیشتر زبانه کشد روش سرعتی صبحگاهی یا وقت ناهار را امتحان کنید. یا اینکه سعی کنید سرشب و قبل از اینکه با شکم پر پای تلویزیون بیهوش شوید، باهم رابطه داشته باشید. تغییر زمان نه تنها می تواند موجب افزایش میل جنسی در شما شود بلکه واکنش پذیری بدنی تان را نیز می افزاید، چون در مواقع دیگر روز سیستم عصبی مرکزی در بدنتان شروع به خاموش شدن نکرده است
ضمناً هم آغوشی را منحصر به اتاق خواب نکنید. تجربه ی این عمل در نقاط مختلف خانه کسالت ناشی از شناخت را از بین می برد و شاید شما را وادار به آزمودن جای گیری جدید کند.

3 .به راه انداختن جنگ و دعوا

لابد می گویید: «انگار جدی عقل از سرت پریده!» قطعاً مقاله ای که درباره ی بهبود روابط زناشویی و روابط جنسی است باید از شما بخواهد از اختلاف بپرهیزید و آن را حل و فصل کنید، نه اینکه دعوا راه بیندازید! بله، اما این جنگ از آن جنگ ها نیست، بلکه جنگی فیزیکی و شیطنت آمیز است که در آن عدالت برقرار است و طرف های آن هدفی مشترک دارند . جنگ و دعوایی که اینجا دارم از آن صحبت می کنم چیزی فوق العاده بچگانه است، مثل جنگ با بالش یا با آب یا با غذا. شما میتوانید از بازی های دیگری برای افزایش میل جنسی استفاده کنید مثلا اگر دوست دارید مسابقه بدهید می توانید مسابقه ی قلقلک دادن یا جنگ با بالش را امتحان کنید. اگر هر دوی شما خیلی عاقل تر و فهمیده تر از آنید که این بازی های ضایع را انجام دهید، می توانید تنیس یا پینگ پونگ بازی کنید.
بازی احساس صمیمیت و نزدیکی ایجاد میکند، بنابراین می تواند موجب افزایش میل جنسی و ایجاد موفقیت در روابط جنسی شود . هر نوع جنگ یا بازی رقابتی که ضربان قلب شما را افزایش دهد، آدرنالین و اندورفین خونتان را نیز بالا می برد و باعث می شود احساس هیجان کنید.

4 .انجام کاری جسورانه

انجام کاری جسورانه مانند سوار شدن اسباب بازی های هیجان انگیز شهربازی، تماشای فیلم ترسناک یا شیرجه زدن در دریاچه ی منطقه تان راه هایی فوق العاده برای بالا بردن میزان آدرنالین در بدن شما ودر نتیجه افزایش میل جنسی وافزایش سطح هوشیاری و واکنش پذیری بدن تان می شود و شما را در مقابل تحریکات جنسی حساس تر می کنند. از بُعد روان شناختی هم وقتی هردو با هم ضعف و آسیب پذیری را تجربه می کنید صمیمیت میانتان افزایش می یابد.
شاید بخواهید هرازگاهی و هر وقت هوس کردید، کاری جسورانه انجام دهید. شاید هم ترجیح دهید به صورت مداوم به یک سرگرمی جسورانه خاص بپردازید، مثلاً بانجی جامپینگ، رالی، قایق رانی در آب های خروشان. با این کارها نه تنها روابط جنسی خود را در زندگی زناشویی بهبود می بخشید، بلکه تناسب اندام بهتری هم خواهید داشت و وقتی دوستانتان را می بینید یک عالم حرف برای گفتن دارید.

5 .خرید اسباب بازی

روش دیگر برای افزایش میل جنسی و شهوت خرید اسباب بازی های تحریک کننده است . این جور اسباب بازی ها اسم شان بد دررفته است ممکن است بعضی از آن ها بُنجل باشند و به هیچ دردی نخورند اما بین آن ها چیز خوب هم پیدا می شود، مثل ماساژورهای شیک امروزی که به درد همه ی نقاط بدن می خورند و روی دست ویبراتورهای بدقیافه قدیمی زده اند. ضمناً می توانید از نسل جدید روغن ها برای ماساژ دادن استفاده کنید، محصولاتی که پس از استعمال مواد چسبناک بر جای نمی گذارند و جای لک چربی شان روی تختخواب نمی ماند. از جمله محصولات دیگر می توان به ویبراتورهای مخصوص مردان یا زنان، کوسن های خاص و بازی های مخصوص بزرگسالان اشاره کرد. بنابراین با بکار بردن این وسایل میتوانید روابط جنسی لذت بخشی داشته باشید .ضمناً بعضی مغازه های مربوطه لباس های خاص و زیورآلات جذابی دارند که کمک می کنند بتوانید بازی های مورد علاقه تان را انجام دهید.

6 .داشتن بدنی حساس

وقتی بدن حساس و پرشهوت باشد لذت جنسی افزایش می یابد، بنابراین اگر در پی شور و حال بیشتر هستید در وهله ی اول باید بدنی حساس داشته باشید. خیلی ها کوتاهی می کنند، چون به بدنشان اهمیتی نمی دهند و فراموش کرده اند چه خوشی هایی را می توانند از طریق بدنشان تجربه کنند.پوست خود را دوست بدارید. وقتی به حمام می روید یا دوش می گیرید پوست تان را خیلی تحویل بگیرید، نوازشش کنید و ببینید چه حس خوبی داردماساژ محرک هم می تواند راهی فروق العاده برای افزایش میل جنسی و سرحال آوردن خود و همسرتان باشد. خودتان را به روغن ماساژ مرغوب مهمان کنید، چند تا شمع روشن کنید، موسیقی ملایمی بگذارید و در آرامش از پوست هم لذت ببرید.
اگر پیش از این ماساژ را تجربه نکرده اید دستورالعمل ها و راهنمایی هایی را که در این مورد وجود دارد مطالعه کنید یا یک ماساژور باتری خور تهیه کنید.

7.بهره گیری از تخیل

بعضی وقت ها برای زن و شوهرهایی که سال های سال دارند باهم زندگی می کنند شاید دیگر فقط نگاه کردن به بدن یکدیگر برای افروختن میل جنسی کافی نباشد. اینجاست که بهره گیری از تخیل به کار می آید.

8. درست و حسابی گرم گرفتن

گرم گرفتن با همسرتان روشی فوق العاده برای افزایش میل جنسی و موفقیت در روابط زناشویی است و هم چنین با این کار میتوانید به وی نشان دهید هنوز تا چه حد او را می خواهید و از هم آغوشی با او لذت می برید.حرف زدن هم بخش مهمی از فرآیند گرم گرفتن درروابط زناشویی است وقتی در گوش همسرتان «هیچی» های شیرین یا کلمات محبت آمیز نجوا می کنید، نه تنها با مطرح کردن پیشنهادتان او را سرحال می آورید، بلکه با نفس گرم خود لاله گوش او را نیز که به زعم خیلی ها منطقه ای بسیار حساس است، تحریک می کنید. هیچ چیز هم در روابط زناشویی جذاب تر و تحریک کننده تر از این نیست که همسرتان برای شما تعریف کند شب که به خانه رسیدید، چه خوابی برایتان دیده است
اگر قرار است شبی برنامه خاصی باهم داشته باشید، وقتی برای شام بیرون رفته اید به موقع به قضیه شب اشاره کنید. با این کار نه تنها سرحال می آیید، بلکه از ذوق اینکه هرچه زودتر به خانه برسید و باهم لذتی ببرید دسر را هم بی خیال می شوید هم خرجتان کم می شود و هم کالریِ کمتری نوش جان می کنید!

9 .امتحان تکنیکی جدید

برای موفقیت در روابط جنسی صدها تکنیک تحریک گوناگون برای افزایش میل جنسی و شهوت در نقاط مختلف بدن زنان و مردان وجود دارد و این تعداد تنها مربوط به مواردی است که با دست انجام می شوند. اگر زبان، دهان، پاها یا هر قسمت دیگری از بدن که فکرش را می کنید هم به این موارد اضافه شوند تعداد این تکنیک ها به هزاران مورد می رسد.
خیلی از زوج ها خودشان را راحت می کنند و هر بار به جای اینکه تکنیک های جدید را امتحان کنند و بدین طریق حس های جدید، جذاب و هیجان انگیزی را در روابط جنسی شان تجربه نمایند، تنها به همان روشی می چسبند که مطمئن هستند عملی است اگر هدفتان تنها رسیدن به ارگاسم باشد، رابطه جنسی ممکن است برایتان حس کسالت بار و تکراری پیدا کند. پس در پیمودن این مسیر عجله نکنید، اندکی از جاده ی فرسوده ی همیشگی فاصله بگیرید و لذت های تازه را کشف کنید.

10 .امتحان جایگیری های متفاوت

کتاب کاما سوترا که بیش از هزار سال پیش نوشته شده است، انواع جای گیری های جنسی را فهرست کرده که اکثر ما هرگز در طول زندگی مان نمی توانیم آن ها را در روابط جنسی مان عملی کنیم- نه از جهت تعداد ، بلکه از این جهت که برای عملی کردن بیشتر آن ها باید چالاکی و انعطاف پذیری یک ژیمناستیک یا هنرمند سیرک را داشته باشید.
سال ها از آن وقت گذشته است و حالا راهنماهای واقع بینانه تری برای این منظور در بازار موجودند که بعضی از آن ها بیش از پنجاه نوع جای گیری را برای افزایش میل جنسی و شهوت معرفی می کنند- یعنی هر هفته یک نوع جای گیری جدید. هنوز هم بعضی از این جای گیری ها برای این بدن ها کمی بلند پروازانه هستند، اما حتی اگر مواردی که برای سلامتی تان خطر دارند حذف کنید باز هم یک عالم از آن ها هست که بشود رویشان کار کرد.
تغییر جای گیری هنگام برقراری روابط جنسی، به واقع زاویه ی دیدی جدیدی به شما میدهد وقتی نواحی مختلف بدنتان باهم تماس پیدا می کنند هردو احساسات جدیدی را تجربه می کنید و چه بسا بدن یکدیگر را از زاویه ای ببینید که قبلاً ندیده بودید!

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید