زن جوان همسایه را برای رضای خدا پناه دادم اما آن بلا را سرم آورد

50913

مرد جوان که به دختر همسایه سابقشان در خانه پناه داده بود هرگز تصور نمی‌کرد چه سرنوشتی درانتظارش است.

به گزارش خبرنگار جنایی چندی پیش پسر جوانی همراه مادرش با مراجعه به پلیس، از همسایه قدیمی‌شان شکایت کرد و گفت: «مدتی قبل با مادرم سوار ماشین بودیم که مینا، دختر همسایه سابقمان را دیدیم. با تعارف ما مینا سوار ماشین شد و در بین راه تعریف کرد که با همسرش مشکل پیدا کرده و از خانواده‌اش نیز طرد شده و جایی برای زندگی ندارد. از آنجا که او را از قبل می‌شناختیم و بی‌پناه شده بود به‌عنوان میهمان به خانه‌مان دعوتش کردیم. او پنج روز میهمان ما بود.

- Advertisement -

اما با کمال تعجب و ناباوری روز ششم که از بیرون به خانه برگشتیم دیدیم منزلمان به هم ریخته است و تقریبا تمام وسایل با ارزش خانه‌مان و نیز کلی طلا و جواهرات که طی سالهای طولانی با زحمت و خون دل خریده بودیم را سرقت کرد و فراری شده است

بعد از آن به جست‌و‌جوی مینا پرداختیم اما هیچ ردی از او به‌دست نیاوردیم تا اینکه سه هفته بعد و به طوراتفاقی، مینا را سوار بر خودروی پژو ٤٠٥ به همراه سه مرد دیدم و تعقیب‌شان کردم. مردان ناشناس که متوجه ماجرای تعقیب شده بودند در خیابان خلوت مرا به دام انداخته و کتکم زدند. مینا که شاهد ماجرا بود به جای آنکه کمکم کند مدام تشویق شان می‌کرد تا مرا کتک بزنند  و به آنها میگفت او قصد تعرض به من را داشته در صورتیکه اصلا چینین موضوعی نبوده و قصد من فقط پناه دادن به یک زن جوان و تنها بود. در نهایت آنها مرا با سروصورت خونین رها کردند و رفتند.حالا هم از هر سه مرد به اتهام ضرب و جرح و از مینا هم به خاطر سرقت شکایت دارم.»

مادر پسر جوان نیز شهادت داد که پسرش زیر نظر او و تنها به خاطر رضای خدا مینا را به خانه‌شان راه داده بود که این اتفاق ها افتاد. بدین ترتیب تجسس‌ها برای دستگیری سه مرد جوان و مینا ادامه دارد.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید