همسرم از لحاظ جــنــســی سرد شده و من به فکر رابطه دیگری هستم راهنمایی کنید

18917

من متین هستم و 30 سال سن دارم . حدود ۴ ساله ازدواج کردم.سال اول که عقد بودیم روزی سه الی ۴ بار با نامزدم رابطه داشتیم و مشکلی نبود. ولی متاسفانه بعد رفتن خونه مشترک خواسته های همسرم رفته رفته کم شد.

من با خانمم مشکل دارم ولی ایشون با من هر بار که پرسیدم میگه تو بهترینی و مرا دوست دارد . من در اصل دو مشکل دارم یکی بحث جنسی که شاید هفته ای یکبار خانمم نیاز داره و مشکل دوم اینکه من بشدت کمبود عاطفی دارم یا شایدم خیلی احساساتی هستم.

- Advertisement -

من وقتیکه محبت به خانمم میکنم معمولا زیاد مورد توجه او قرار نمیگریم و قربون صدقه ی من نمیرود . و از این قضیه متنفرم که طلب محبت کنم ولی بشدت نیاز به محبت دارم. و مشکل بعدی اینکه از رابطه ی جنسی با حس مصنوعی متنفرم. ینی اینکه با خواهش برم سمتش و لطف کنن و رابطه داشته باشیم باهم. اون به خواستم معمولا تا ۸۰ درصد نه نمیگه ولی من متوجه میشم که حسی توش نیست و به همین خاطر ارضای فکری نمیشم. وقتیکه خودش نیاز داشته باشه خیلی رابطه بهم لذت میده ولی باقی اوقات که من نیاز دارم و میرم سمتش فقط تخلیه میشم و هیچ ارضا فکری نمیشم.

به همین دو دلیل و خلا عاطفی و فکری من بشدت دارم به این موضوع فکر میکنم و کشیده میشم تا با یک خانم دیگه رابطه برقرار کنم و دوست بشم تا نیازهای جنسی مرا برآورده کنه و از لحاظ عاطفی بهم برسه. بر خلاف میلم البته چون اینکاره نبودم و نیستم ولی نیازام خیلی فشار روم میاره.

من نیاز دارم هر شب ارضا بشم نهایت دو شب حتی اگه نشم سر درد شدید میشم و گاهی توی خواب ارضا میشم. اما بر عکس خانمم از لحاظ جنسی سرد هستش و ایشون نهایت یک بار در هفته به رابطه جنسی نیاز دارن و اون حالت لذت برای من ایجاد میشه. در ضمن یک مشکلی که رابطه رو برای من شدیدا سخت میکنه اینه که ایشون بطور طبیعی ارضا نمیشن و از دست خودش کمک میگیره. من مشکل سایز ندارم و حتی با دست منم ارضا نمیشه. باید ۴۰ دقیقه دخول داشته باشیم بعد کلی لذت ببره ایشون و من حسابی خسته بعد ایشون با دست خودش ارضا بشه.

چون من دوس ندارم قبل ارضا شدن ایشون ارضا بشم. شخصا خودم صد بار بهش گفتم کامل و باز موضوع را مطرح کردم و پیش مشاور هم رفتیم اما تغییری ایجاد نشد. اما مسئله ی دیگه هم که آزارم میده اینه که من برای اون حاضرم جونمو بدم تا این حد خواسته هاش برام مهمه. ولی ایشون خواسته های خودش براش ارجحیت داره.. در پایان هم بگم ما جدیدا بچه دار شدیم و این موضوع مشکل جنسی ما را دوبرابر کرده است و بعضی وقتها حتی چند هفته رابطه جنسی ندارم . لطفا مرا راهنمایی کنید و کمک کنید چیکار کنم

 

######################################################

 

نظر خانم شیما – مشاور خانواده و روانشناس

با سلام‌ به شما دوست عزیز توضیحات شمارو‌ خوندم و متوجه نگرانی و‌ ناراحتی شما از شرایطی که در اون قرار دارید هستم ، در ادامه و در مورد توضیحتون باید بگم اغلب مواقع در ابتدای رابطه به خاطر شور هیجان بیش از حد ابتدای ازدواج تعداد دفعات رابطه بیشتر هست اما به مرور نسبت به قبل کمتر میشه که بهتره برای حل این مسئله هر دو شما با توجه به میزان نیازتون در مورد تعداد دفعات رابطه به توافق برسین ، و این رو هم نظر داشته باشین که هر انسانی یک سری نیازهایی داره که مسئولیت رفع اون نیاز ها با خود شخصه، در واقع در زندگی زناشویی هم همینطوره و باید به میزانی که بتونید شفاف و صادقانه نیازهاتون رو به طرف مقابلتون بگین تا به اتفاق هم در رفع اون مسئله به هم کمک کنید

منتهی این را هم باید بدونید که در امور مشترک نیاز هست نظر و سلیقه هر دو طرف در نظر گرفته بشه، به طور مثال در مورد رابطه ی جنسی به توافق برسین مثلا هفته ای دوبار، رابطه جنسی باید جوری باشه که برای هر دو طرف معقول باشه، و در مورد شما اگر از غذاهایی با طبع گرم بیشتر استفاده میکنید بهتره میزان مصرف این غذاها را کمتر کنید که در نتیجه به‌ دنبال اون نیازتون هم کمتر بشه، در مورد مسایل عاطفی هم بهتره سعی کنید در یک فرصت مناسب و به صورت صادقانه با همسرتون صحبت کنید و حرفهای ایشون رو‌هم بشنوید و این رو بدونید تا زمانیکه شما در مورد احساساتون به صورت شفاف با ایشون صحبت نکنید همسرتون هیچ گاه قادر نیست احساسات و نیازهای شما رو‌ حدس بزنه ، و در اخر بهتره نسبت به شخصیت و نظر همسرتون توقع معقولی داشته باشید

 

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید