مردان چه انتظاراتی از زنان در رابطه جــنــسـی خود دارند

19303

در یک رابطه جــنــسـی هریک از طرفین خواسته‌هایی از طرف مقابل دارند که در صورت تامین آن خواسته‌ها لذتی که از رابطه می‌برند چند برابر خواهد شد و در این صورت یک رابطه محکم و پایدار خواهند داشت، اما اگر این خواسته‌ها به دلایلی مانند خجالت یا هر چیز دیگری بازگو نشود، ممکن است در دراز مدت باعث سرخوردگی فرد شده و رابطه به سردی بگراید. اگر می‌خواهید راجع به انتظار مردان از زنان در روابط جنسی بیشتر بدانید که شاید بنا به دلایلی آنها را تاکنون به شما نگفته باشند، توصیه می‌کنیم که حتما این متن را تا انتها بخوانید

Woman – graphicstock.com
نیازهای جنــسی مردان
مردها دارای تفکرهای جــنسی مختلفی هستند که از نیازهای روحی و روانی و غرایز آنها سرچشمه می‌گیرد. برخلاف تصور بیشتر زنان که فکر می‌کنند مردها به راحتی ارضا شده و رابطه جنسی برای آنان صرفا یک ارضای جسمی است، روابط جنسی برای مردان تنها به معنای ارضای جسمی نیست و ارضای روحی و روانی است که می‌تواند آنها را به سرحد لذت رسانده و رابطه زناشویی را نیز تحکیم بخشد. در نتیجه برای ارضا شدن روحی باید خواسته‌های ذهنی مرد نیز تامین شود. این خواسته‌های ذهنی ممکن است کاملا متفاوت از شخصیت فرد باشد.

انتظار مردان از زنان در روابط جنــسی
به طور کلی در طول رابطه مردان انتظاراتی از شریک خود دارند که برخی از آنان شامل موارد زیر می‌شود.

۱- خوش بو بودن
خوشبو بودن تمام بدن و به خصوص ناحیه واژن و آلت تناسلی یکی از خواسته‌های مهم مردان است که شاید تاکنون آن را از ترس و عدم انتقاد پذیری شما مطرح نکرده باشند. برای رفع این مشکل حتما پیش از برقراری رابطه جنسی به حمام رفته تا بدن تمیز و خوشبویی داشته باشید.

- Advertisement -

۲- پیشنهاد رابطه از سوی خانم‌ها
اینکه همیشه مردان باید شروع کننده رابطه جنسی باشند، هیچ قاعده ضروری نیست و مردان هم دوست دارند که گاهی خانم‌ها پیشنهاد دهنده رابطه جنسی باشند. پس بد نیست که گهگاهی شما شروع کننده رابطه باشید و همسرتان را تحریک کنید. مطمئن باشید که اگر یک بار این کار را امتحان کنید متوجه می‌شوید که او نیز استقبال کرده و واکنش خوبی نشان خواهد داد.

۳- خودتان باشید
مردها دوست دارند که زن، زنانگی و ظرافت خود را حفظ کند و چنین زنی را تحسین می‌کنند. آرایش کردن و رسیدن بیش از حد به خود برخلاف تصور عموم، چندان برای مردان جذاب نیست. اکثر مردان زنانی را دوست دارند که از ظاهر واقعی خود احساس رضایت داشته باشند.

۴- سکس دهانی
مردان از از رابطه جنسی دهانی لذت برده و تحریک می‌شوند. مکیدن آلت تناسلی مردان با فشاری که بر روی آن ایجاد می‌کند موجب تجمع خون در بافت‌های آلت می‌شود و برای آنها لذت بخش خواهد بود و به این طریق برانگیخته می‌شوند. البته هر شکل از رابطه جنسی باید با رضایت کامل هر دو طرف انجام شود.

۵- عدم تظاهر به ارضا شدن
تظاهر به ارضا شدن نکنید. زنان فکر می‌کنند که برای حفظ غرور مردان لازم است که تظاهر کنند ارضا شده‌اند اما این طور نیست و مردها این تظاهر را متوجه خواهند شد. پس اگر ارضا نشده‌اید به او اجازه بدهید این را متوجه شده و سعی کند که واقعا شما را ارضا نماید

3 نظرات

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید