۶ فکر اشتباه آقایان در مورد ارتباط جـنـسـی با زنان و رابطه زناشویی

12706

رسیدن به رضایت کامل از زندگی زناشویی از تمام جهات باید بررسی شود و رابطه جنــسی نیز یکی از مهم‌ترین قسمت‌های زندگی زناشویی است که هردو زوج باید به آن توجه کنند در این میان برخی از تفکرات اشتباه در مورد خانم‌ها میتواند مشکل ساز باشد که در این مقاله میخواهیم این طرز تفکرات اشتباه را اصلاح کنیم: راضی کردن یک زن در تخت‌خواب کار سختی خواهد بود اگر او رازهای لذتش را آشکار نکند. بدون راهنمایی واضح و مشخص، ممکن است زوج او سردرگم بماند. و افسانه‌های مرسوم درباره آنچه او را تحریک یا سرد می‌کند، می‌تواند منجر به ایجاد اضطرابی ناگفته شود. اینجا می‌توانید چند مورد از این باورهای غلط و حقیقت‌شان را بخوانید

lovely lady – graphicstoc.com
باور غلط ۱:
اگر اندازه آلت مرد به اندازه کافی بزرگ یا برانگیخته باشد، زن به ارگاسم بیشتری خواهد رسید.
حقیقت: 
فقط ۱۵٪ از خانم‌ها با دخول واژنیِ صرف به ارگاسم می‌رسند؛ و آنها هم اغلب باید در سطح بسیار بالایی از برانگیختگی هستند که در ادامه پیش‌نوازش و تحریک زیاد اتفاق می‌افتد. برای بیشتر خانم‌ها، نزدیکی پیش‌نوازش است.
در واقع پیش‌نوازش فرآیندی است که در آن آنها برانگیختگی را تجربه می‌کنند، و اغلب به ارگاسم می‌رسند؛ چون کلیتوریس، و نه واژن، جنسی‌ترین و تحریک‌پذیرترین اندام بدن آنهاست
باور غلط ۲:
اگر نعوظ مرد برای مدت زیادی دوام بیاورد زن ارضا خواهد شد.
حقیقت: 
برخلاف آنچه فیلم‌های پورن نشان می‌دهند، برای بیشتر خانم‌ها حتی ۳۰ دقیقه ارتباط جنسی خیلی بیش از حد خواهد بود.
تماس و اصطکاکی که در ابتدای کار حس خوبی ایجاد می‌کند کم کم باعث ایجاد احساس درد و آزار خواهد شد. وقتی ارتباط جنسی بیش از حد طولانی باشد، با جذب رطوبت و روانی طبیعی ایجاد شده، اندام جنسی زن خشک خواهد شد و این منجر به ناراحتی و احتمالا ایجاد زخم می‌شود.
میانگین زمان دوام در ارتباط جنسی ۸ دقیقه است. باز تأکید می‌کنیم، تحریک کلیتوریس زن توسط مرد در حین ارتباط جنسی (با دست یا…) می‌تواند زن را به اوج برساند.
باور غلط ۳:
انزال نابهنگام مرد به شدت برای زن سرد کننده خواهد بود.
حقیقت:
ناامیدی شدیدی که بعد از انزال نابهنگام مرد در زن ایجاد می‌شود، اغلب بر اثر کنار کشیدن شرمگینانه مرد از فضای رابطه جنسی ایجاد می‌شود، و نه با این حقیقت که او زود به اوج رسیده. اگر او در رابطه بماند، و به تحریک جنسی زوجش ادامه داده و از نظر احساسی حاضر باشد، ۹۹٪ مواقع، زن همچنان راضی خواهد بود.
باور غلط ۴:
«این‌کاره‌ها» می‌دانند چطور با یک زن تماس بدنی داشته باشند.
حقیقت: 
کسانی رابطه جنسی خوبی دارند که از زن می‌پرسند چطور دوست دارد لمس شود. فشار فرهنگی روی مردان وجود دارد که باید بدانند زنان کی و چطور رابطه جنسی می‌خواهند.
اغلب مردان به طور پیش‌فرض وظیفه شروع کردن رابطه و مدیریت تجربه جنسی را بر عهده دارند. اما حساسیت‌های اندام جنسی زنان بر اساس اینکه در کدام مرحله از چرخه ماهانه‌شان باشند، چه زمانی از روز باشد یا حتی خود روز، متغیر است.
هیچ راهی نیست که یک مرد از قبل بداند یک زن چه نوع تماسی را دوست دارد، جز اینکه زن بی‌پرده به او بگوید – مهم نیست که مرد از قبل چه تجربه‌ها و شنیده‌هایی دارد.
باور غلط ۵:
تحریک سریع و شدید کلیتوریس زن را به اوج می‌رساند.
حقیقت: 
گاهی. اما متاسفانه، مردان فرض را بر همیشگی بودن این موضوع می‌گذارند. در واقع، زنان ترجیح می‌دهند اول ذهنشان تحریک شود، و این با اغواگری‌های هوشمندانه، تحریکات کلامی و صرف زمانی برای صمیمیت با یکدیگر اتفاق می‌افتد.
بعد از آن آنها مایل به تحریک تمام بدن هستند، همراه با آغوش، بوسه، و برهنه کنار هم خوابیدن. حدود ۲۰ دقیقه بعد از شروع رابطه است که زنان به حدی از برانگیختگی می‌رسند که تحریکات مستقیم بتواند احساس خوبی برایشان ایجاد کند.
بعد از آن، زن ممکن است مایل به تماس‌های فیزیکی از قبیل حرکات آرام و دایره‌ای شکل انگشت مرد روی بدنش، تماس‌های کوچک و لحظه‌ای نوک انگشت مرد، فشار بر روی اطرف واژن یا… باشد. بعضی وقت‌ها زن لحظات نزدیک پایان رابطه را شدید و سریع می‌پسندد و گاهی فقط یک ریتم ثابت را ترجیح می‌دهد. از او بپرسید تا به شما بگوید.
باور غلط ۶:
بیشتر زنان از رابطه مقعدی لذت می‌برند، فقط خودشان نمی‌دانند.
حقیقت: 
حدود ۲٪ از زنان واقعا به این شکل رابطه تمایل دارند. اگر زنی تمایل به این رابطه داشته باشد شاید به خاطر این است که احساس می کند شوهرش لدت میبرد و درد رابه جان میخرد تا همتای جنس اش لذت ببرد
مقعد فاقد لیز کننده‎های طبیعی است که در واژن وجوددارد. دخول آلت تناسلی مرد مـی‎تواند به پارگی بافت درون مقعد منجر شود، که این وضعیت امکان ورود باکتری‎ها و ویروس‎ها رابه درون جریان خون ایـجاد می‎کند. این شرایط می‎تواند به گسترش عفونت‎های قابل انتقال جنسی شامل HIV منجر شود

 

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید