عجیب ترین علت دختر جوان برای جدایی که تعجب همه را در دادگاه برانگیخت

26329

دختر جوان راهی دادگاه خانواده شد تا به زندگی مشترک با شوهرش پایان دهد، ولی دلیلش کمی عجیب تر از بقیه دلایل جدایی در دادگاه خانواده بود. لعیا از زندگی با شوهرش ناراضی بود و میخواست از او جدا شود اما با دلیلی که تعجب همه را برانگیخت

او زمانی که در مقابل قاضی دادگاه خانواده قرار گرفت در این باره گفت: پنج سال است با صابر ازدواج کرده ام، ولی در این مدت حتی یکبار هم درگیر نشده ایم. شوهرم روی حرف من حرف نمی زند و هرچه میگویم، قبول می کند. هر شرایطی را می پذیرد و از هیچ چیز ایراد نمی گیرد. هر بار هم من از دست او عصبانی میشوم، بدون هیچ حرفی عذرخواهی میکند و تمام تلاشش را می کند تا دیگر آن را تکرار نکند.

- Advertisement -

دلم می‌خواهد شوهرم مخالفت کند

این زن ادامه داد: شاید خنده دار باشد اما من دلم می خواهد مرد زندگی ام گاهی اوقات با من مخالفت کند. حتی بعضی وقتها با هم دعوا کنیم. من قهر کنم و او برای آشتی تلاش کند. دلم می خواهد زندگی مان از این یکنواختی خارج شود. در این مدت حسرت یک دعوا به دلم مانده است. حتی وقتی خودم از دست صابر عصبانی می شوم، اجازه نمی دهد عصبانیتم را خالی کنم و فقط عذرخواهی می کند، یا این که سکوت می کند.

من دوست دارم شوهرم کمی مغرور باشد. دلم میخواهد عصبانی شود. من هم مثل زنهای دیگر دوست دارم شوهرم غرور و غیرت داشته باشد، تا بتوانم به او تکیه کنم. ولی صابر خیلی بی تفاوت است و این همه آرامش او مرا آزار می دهد. زندگی ما هیچ هیجانی ندارد. در صورتی که من خودم عاشق هیجان هستم و دوست دارم گاهی اوقات هم که شده حتی با شوهرم دعوا کنم. ولی پنج سال است که دارم این زندگی یکنواخت و سرد را تحمل می کنم، اما دیگر خسته شدم و می خواهم برای همیشه به زندگی مشترک مان پایان دهم. البته فقط با من اینطوری نیست. حتی اگر در خیابان راننده ای مقصر باشد و با او تصادف کند، همسرم عذرخواهی می کند. مرد که نباید اینقدر زود جا خالی کند. وقتی به رفتارش اعتراض می کنم، میگوید؛ دو روزه دنیا ارزش این را ندارد به خاطرش بخواهیم، دعوا و جنجال داشته باشیم. این دیدگاه او به زندگی باعث شده همه به راحتی حقمان را پایمال کنن

مرد جوان چه گفت

در ادامه شوهر این زن نیز به قاضی گفت: واقعا خنده دار است. چون من همیشه به همسرم احترام گذاشتم و سعی کردم هیچ وقت ناراحت نشود، او می خواهد طلاق بگیرد. در این مدت چون عاشق همسرم بودم، هیچ وقت نمی توانستم ناراحتی اش را تحمل کنم. برای همین سعی میکردم همیشه به حرف هایش گوش بدهم. از دعوا و تنش بدم می آید. متنفرم که با همسرم و داد و فریاد کنم و درگیری راه بیفتد. قبل از ازدواج هم همیشه همین طور بودم. هیچ وقت با خانواده ام درگیر نشدم. من آدم آرامی هستم و تصور می کردم این یک خصوصیت خوب است. فکر می کردم همسرم از زندگی در کنار من راضی است.

احساس می کردم او را خوشبخت کرده‌ام ولی اشتباه می کردم. محبت زیادی باعث شد او توقعش بالا برود، جواب این همه محبت را این گونه داد. هنو هم باورم نمی شود زندگی مان را به دلیل آرامشی که به او می دهم، به اینجا کشانده است. من هم دیگر دلم نمی خواهد او را ببینم و درخواست جدایی دارم. از اینکه می‌بینم به من توهین میکند و جواب خوبی هایم را این طور می دهد، عذاب میکشم. ما دیگر در کنار هم خوشخبت نخواهیم شد.

5 نظرات

  1. به نظر من لذت زندگی زمانی میدانی و احساس میکنی دقیقا یک نواخت نباشد، سختی ها و تلخی های زندگی باعث میشود که از خوبی ها و شیرینی های زندگی لذت برد.

  2. البته این قضیه بیشتر بر میگردد به طرز دید و سبک زندگی زندگی افراد، هیچ چیز مطلق در این زمینه مبنای قضاوت افراد نسبت به طرز زندگی کردن خواسته و نیاز های فرد در زندگی شخصی و زندگی مشترک افراد نیست، بلکه جز مسائل غیر منطقی و دید کجروی در زندگی که این خود معضل اجتماعی و فردی شمرده میشود، و الا در غیر اینصورت هر کس حق انتخاب دارد. که با چی طرز دید و استراتژی باید به زندگی نگاه کرد.

  3. اما این خانم زندگی خوشحال خود ره که تقریبا همه خانم ها آرزوی شأن چنین زندگی است بر هم زد

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید