با گفتن این 3 جمله به شوهر خود او را برای رابطه زناشویی دیوانه کنید

12454

اگر رابطه زناشویی شما سرد شده و یا یک سال یا شاید هم چند ماه که از ازدواج می‌گذرد همه‌چیز عادی و یکنواخت می‌شود و دیگر خبری از شور و حرارت روزهای اول زندگی مشترک خبری نیست. اما خیلی‌ها طاقت این اوضاع را ندارند و فکر می‌کنند دچار روزمرگی شده‌اند. نگران نباشید. برای از بین بردن این حس، راه حل داریم. همراه ما باشید تا در این مقاله 3 جمله به شما بیاموزیم که با به کاربردن آن‌ها زندگی جنسی‌تان گرم‌تر و گرم‌تر می‌شود

happy young couple relax and have fun – graphicstock.com

من عاشق این کار تو هستم

مسلماً طرف مقابل در هنگام رابطه جنسی در فکر شما نیست، اگر می‌خواهد بدانید که حین رابطه جنسی باید چه حرفی بزنید می‌توانید به تعریف کردن از او بپردازید، مثلاً در مورد کاری که هم اکنون در حال انجامش هستید. رابطه جنسی یک نیاز اولیه است، یک رابطه بدون پرده و حیا که بین زوجین برقرار می‌شود

پس احساس‌تان را بدون خجالت به زبان بیاورید. تنها زمانی که می‌توانید ادب را کنار گذاشته و هر حرفی را بزنید زمان رابطه جنسی است. اگر فکر می‌کنید حرف زدن در این لحظه باعث حواس‌پرتی می‌شود فقط اجازه دهید آه و ناله‌هایتان را بشنود. برخی افراد از شنیدن فحش‌های رکیک جنسی به اوج می‌رسند پس اگر طرف مقابلتان چنین سلیقه‌ای دارد از او دریغ نکنید.

- Advertisement -

ادب و خجالت یا حیا جایی در رابطه جنسی ندارد. باید از طرف مقابلتان بپرسید در زمان رابطه جنسی دوست دارد چه حرفهایی را بشنود. همان حرف‌ها را به او بگویید. مطمئن باشید این حرفها فقط همین‌جا باقی می‌مانند.

اگر کاری انجام می دهد که برایتان واقعا لذت بخش است حتما بعد از رابطه به او بگویید عاشق این کارش شده اید و در زمان رابطه با حرکات بدن و صداهای مناسب او را تشویق کنید تا بداند کارش را درست انجام داده است.

لباس زیر نپوشیده‌ام، طاقتم برای دیدنت تمام شده

زمانی که شوهرتان سرکار است می‌توانید این پیام را برای او ارسال کنید. این نوع پیام‌ها از راه دور بسیار قوی‌تر از زمانی که کنار هم هستید عمل می‌کنند. مثل تیزری است که به او نشان می‌دهید و او باید در فکرش به دنبال کامل کردن آن باشد. به نوعی عشقبازی محسوب می‌شود. زمانی که یک زن پیشنهاد می‌دهد به خصوص زمانی که میل و خواسته خود را بیان می‌کند، قوی‌ترین پیام ممکن را به شریک زندگی خود می‌رساند که مسلماً منجر به گرم‌تر شدن رابطه‌اش خواهد شد.

هر ازچند گاهی در پیامتان چیزهایی که می‌خواهید یا حسی را که در همان لحظه به شما دست داده است برای شوهرتان با پیام بفرستید و شبی رویایی را برای زندگیتان رقم بزنید

دیشب خوابتو دیدم

می‌توانید در مورد فانتزی ‌ایی که دلتان می خواهد انجام دهید ولی ممکن است به نظر طرف مقابل عجیب بیاید صحبت کنید و آن را به گردن ناخوآگاه خود بیندازید.

به گفته دکتر لان کرنر  ، درمانگر جنسی، شما با این کار، او را تبدیل به ستاره رویاهای جنسی خود می‌کنید. مردان بیشتر از این که علاقه به رابطه جنسی با یک زن داشته باشند، می‌خواهند آن زن در مورد داشتن رابطه جنسی با آن‌ها رویابافی کند. می‌توانید با تعریف کردن جزئیات رویای خود مثلا چیزی که پوشیده بودید رویایتان را برای شریک زندگی خود به تصویر بکشید و موجب برانگیخته شدن و تبدیل شدن آن به واقعیت شوید.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید