تست خیانت:این تست روانشناسی فاش میکند که شما انسان خیانتکاری هستید یا وفادار؟

1016

تست خیانت : این تست روانشناسی فاش میکند که شما انسان خیانتکاری هستید یا وفادار؟

کدام دختر جذابتره؟!!!

این تست روانشناسی شخصیت فاش میکند که شما انشان خیانتکاری هستید یا وفادار؟

- Advertisement -

از دیدن این تست خیانت شخصیت شناسی تصویری متعجب خواهید شد در این تست خیانت شخصیت شناسی شما باید به عکس نگاه کنید و بگید کدام دختر جذابتره؟

این تست یک‌ تست روانشناسی هم هست که میزان خیانت و وفاداری افراد رو تعیین میکنه

دختر اول: میزان خیانت زیاد و وفاداری کم

اگر اولین دختر در این تصویر به نظرشما از همه جذاب تر بوده ، یعنی شما انسانی خونسردی هستید و اعتماد بنفس بالایی هم دارید.
شما از موانع نمیترسید و آغاز کردن راه های جدید به هیچ عنوان برایتان سخت نیست . همیشه آماده حل مشکلات و سختی های زندگی هستید . شما با مهارت زیاد میتوانید سراغ تجربه های جدید بروید و از جسارت کردن هراسی ندارید .به همین خاطر هرآنچه دوست دارید را میتوانید به دست بیاورید

دختر شماره 2 : میزان خیانت متوسط ووفاداری متوسط

ویژگی جالب شخصیت شما این است که دوست دارید به همه لبخند بزنید و خیلی مایل نیستید که دیگران دردها و ناراحتی هایتان را ببینند . شعارتان در زندگی این است که مثبت باشید و با عینک خوش بینی به اطرافیان بنگرید . سعی میکنید غم یا کینه ای در قلب خود نگه ندارید .اما این کار همیشه هم قابل اجرا نیست و گاهی برخی از رفتارها یا حرف های منفی قلبتان را به درد می آورند
با انتخاب دختر شماره دو نشان داده اید که انسانی کاملا اجتماعی هستید که بسیار سریع با دیگران ارتباط برقرار میکند . شما کمی ساده و بی تجربه هستید و این ویژگی گاهی باعث میشود سبک سر رفتار کنید و بی فکر به نظر برسید .
بااین وجود ، به خوبی میدانید در زندگی بدنبال چه هستید و برای رسیدن به آن هم تلاش میکنید . بطور کلی شما انسانی هستید که خیلی سخت نمیگیرد و به همین خاطر اغلب اوقات شاد و پر انرژی است .

دختر شماره 3 :میزان خیانت خیلی کم وفاداری کم

اگر به نظر شما دختر شماره سه از همه جذاب تر است باید بدانید که انسانی خجالتی و محجوب هستید. با اینکه نمی‌توانید با دیگران خیلی سریع و راحت ارتباط برقرار کنید. اما اگر با کسی آشنا شوید به خوبی شخصیت واقعی خود را به او نشان خواهید داد.
شما ترجیح می دهید همه کارها روی نظم و اصول انجام شود و از کار های ناگهانی و بی برنامه خیلی خوشتان نمی آید. شما فردی مهربان و فراری از دعوا و مشاجره هستید
و هیچ وقت برای مدت طولانی غم و ناراحتی را در دل خود نگه نمی‌دارد. همیشه دوست دارید احساسات و عواطف دیگران را درک کنید. از اینکه برای شاد کردن بقیه خود را به دردسر بندازید نمی ترسید و این کار برایتان ارزش زیادی دارد. با این وجود توازن و هارمونی هم برایتان مهم است. به همین خاطر گاهی دوست دارید به گوشه تنهایی خود بخزید.

اگر انتخاب شما چهارمین دختر است: میزان خیانت کم و وفاداری کم

یعنی شما وقار و خویشتن داری زیادی دارید . شرمنده کردن یا گیج کردن شما برای بقیه چندان آسان نیست
بیشتر از روی عقل و منطق خود تصمیم گیری میکنید تا قلب و دلتان . بخوبی میدانید که توانایی رسیدن به اهداف خود را دارید و از این رو از بروز آن نمیترسید و موانل نمیتوانند شما را در نیمه راه متوقف کنند
شما انسان مغروری هستید که به خوبی وجود خود را شناخته اید و به توازن اخلاقی رسیده اید
هرگز برای رسیدن به اهداف خود پا روی شخصیت دیگران نمیگذارید و بقیه را پل ترقی خود نمیکنید
شاید در ظاهر سرد و بی روح به نظر برسید اما در واقعیت انسانی اجتماعی هستید که در مواقع نیاز به اطرافیان کمک میکند

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید