فال امــروز شما پنجشنبه ۵ اسفند روز 24 فوریه 2022 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

1099
graphicstock.com

فال روزانه متولدین فروردین
روز خوبی را شروع کرده‌اید و فرصت مناسبی برای استراحت و تفریح در پیش‌رو دارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حال و حوصله شما را ندارد و برخورد سردی را از ایشان خواهید دید، در چنین شرایطی بیش‌از‌حد عشق‌زندگی‌تان را تحت فشار قرار ندهید و اجازه دهید گذر زمان، حال عشق‌زندگی‌تان را بهتر کند. امروز با فرد بسیار مهمی ملاقات خواهید کرد و در این ملاقات گفتگوهای سودمندی میان شما و این فرد انجام خواهد شد. این ملاقات را به فال نیک بگیرید و برای حل مشکلات خود از این فرد درخواست راهنمایی کنید. روز خوبی برای انجام نقشه‌های کاری و افزایش درآمد است به شرط اینکه قبل از هرگونه گسترش در کار و تجارت خود، با همکارانی که تخصص بیشتری نسبت به شما دارند مشورت کنید و راهنمایی‌های آنها را به کار ببندید.

ای فروغ ماه حسن از روی رخشان شما***آب روی خوبی از چاه زنخدان شما

عزم دیدار تو دارد جان بر لب آمده***بازگردد یا برآید چیست فرمان شما

- Advertisement -

تعبیر: از انتظار خسته شده اید. منتظر جواب ثانیه شماری می کنید. باز هم شانس خود را محک بزنید. برای رسیدن به جواب به کسی دروغ نگویید، چون مشت شما باز می شود. متوسل به حیله نشوید. صبر داشته باشید. انشاالله جواب خواهید گرفت.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

نگرانی‌های زیادی دارید و یک شب خواب خوش به چشم شما نمی‌آید، برای رفع این نگرانی‌ها با ریش‌سفیدان فامیل یا فرد سالک و دنیا‌دیده‌ای صحبت کنید و غم‌و‌غصه‌های‌تان را با ایشان درمیان بگذارید. به فکر افزایش درآمد هستید، اما راه‌و‌چاه این کار را به درستی نمی‌دانید و نگرانید که پول‌تان از بین برود. این نگرانی کاملاً طبیعی است و بهتر است پس از مشورت و تحقیق، پول خود را در تجارتی امن و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید که کمترین میزان خطر را به دنبال داشته باشد. کارهای عقب‌افتاده زیادی در منزل یا محل کار دارید و امروز برنامه کاری شما نسبت به روزهای قبل خلوت‌تر است، این موقعیت را مغتنم بدانید و کارهای عقب‌افتاده را انجام دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان اهمیتی به شما نمی‌دهد و کم توجهی ایشان، زمینه دلخوری شما را فراهم کرده است. این وضعیت را با عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید و دلیل کم‌توجهی وی را جویا شوید. به مشکلی برخورده‌اید و برای حل این مشکل، راهی به نظرتان نمی‌رسد، عجله‌ای برای اتخاذ تصمیم نداشته باشید و مطمئن باشید گذر زمان، بهترین راه‌حل را پیش‌روی شما قرار می‌دهد.

دل و دینم شد و دلبر به ملامت برخاست***گفت با ما منشین کز تو سلامت برخاست

که شنیدی که در این بزم دمی خوش بنشست***که نه در آخر صحبت به ندامت برخاست

تعبیر: کارهای مهم را بازیچه نگیر چون خطا می کی. حرفی را زده ای که عدهای از تو رنجیده اند، دل آنها را بدست بیاور، چون د زمان پیری و تهایی کسی نیست که دیگر با او همدلی کنی و هم سخن شوی. ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. الان همدیر نیست. طبیب تو خداوند اس روبه سوی او آور تا تو را شفا دهد و از مشقات رهایت سازد.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز میان شما و فردی اختلاف‌نظر ایجاد خواهد شد، اجازه ندهید این وضعیت روز شما را خراب کند و تا جایی که می‌توانید این اختلاف‌نظر را ختم‌ به خیر کنید. یکی از دوستان یا آشنایان که خیر و صلاح شما را می‌خواهد، پیشنهادی برای افزایش درآمد در اختیار شما قرار می‌دهد. این پیشنهاد را به کار ببندید و سود چشمگیری روانه حساب‌های بانکی خود کنید. زبان تندی دارید و در صحبت‌کردن مراعات همسر یا عشق‌زندگی‌تان را نمی‌کنید، این وضعیت زمینه دلخوری ایشان را فراهم کرده و فاصله‌ای عمیق بین شما انداخته است، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که به غیر از سخن عشق‌ و محبت چیز دیگری به عشق‌زندگی‌تان نگویید. به لحاظ کاری روز بسیار خوبی را شروع‌ کرده‌اید و موقعیتی برای افزایش درآمد و ترقی در پیش‌روی شما قرار دارد. یکی از اهالی منزل که احتمالاً مادر شما است، به کمک‌تان نیاز دارد، در اولین فرصت به درخواست کمک ایشان پاسخ مثبت دهید و هرکاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای وی انجام دهید.

حسن تو همیشه در فزون باد***رویت همه ساله لاله گون باد

اندر سر ما خیال عشقت***هر روز که باد در فزون باد

تعبیر: در جمع آوری پول و ثروت خیلی زیاده روی می کنی. بیش از اندازه برایت دردسر ساز می شود. قسمتی از مالت را انفاق کن آن وقت است که به مقاصد دیگر خود هم می رسی. مدعی هستی که مظلوم واقع شده ای اما اینطور نیست بلکه یک عده هستند که زیردست تو مظلوم واقع می شوند و تو به آنها فکر نمی کنی. مردم دار باش. کرم داشته باش. تو هم بنده ی خدا باش تا همیشه از خوبی زبانزد باشی.

فال روزانه متولدین تیر

امروز بوسیله دوستان یا آشنایان با فردی دنیا‌دیده ملاقات خواهید کرد و صحبت‌های این فرد تأثیر زیادی در زندگی شما خواهد گذاشت، در نتیجه این صحبت‌ها را گوشه‌ای یادداشت کنید و در آینده به کار بگیرید. به لحاظ مالی مشکلات زیادی دارید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که امروز این مشکلات به پایان می‌رسد و از جایی که حتی فکرش را هم نمی‌کنید، پول خوبی به دست شما می‌رسد. یکی از دوستان نزدیک شما گرفتار مشکلی شده است و نیاز به کمک دارد. هر کاری که از دست‌تان بر می‌آيد را برای این دوست انجام دهید و به ایشان ثابت نمایید که در خوشی‌ها و سختی‌های زندگی کنارش هستید. امروز احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و اعضای منزل یا همکاران وجود دارد، اجازه ندهید این مشاجره بالا بگیرید و با‌گذشت و بزرگواری به این مشاجره خاتمه دهید. عازم سفری هستید اما در این سفر احتمال دارد لوازم ضروری که باید حتماً به همراه داشته باشید را فراموش کنید، در نتیجه قبل از اینکه بار سفر ببندید، یک‌بار دیگر تمام لوازم مورد نیاز را بررسی کنید.

روشن از پرتو رویت نظری نیست که نیست***منت خاک درت بر بصری نیست که نیست

ناظر روی تو صاحب نظرانند آری***سر گیسوی تو در هیچ سری نیست که نیست

تعبیر: اراده ات بسیار قوی است و با آن می توانی دنیا را زیر و رو کنی. همه چیز را زیبا می بینی و از این دید خود راضی هم هستی. زیبایی ها آنقدر تو را مست کرده که به خزان فکر نمی کنی. گاهی خود را مثل باد سبک می دانی و دلت می خواهد همراه آن سرگردان باشی ولی این خیالات برایت ثمری ندارد پس اراده ی قوی خویش را به کار برده، دنیا و آخرت خود را بساز.

فال روزانه متولدین مرداد

گرفتار بیماری شده‌اید و این بیماری نه تنها به لحاظ جسمی شما را ضعیف‌ کرده است، بلکه به لحاظ روحی نیز کم‌توان شده‌اید. اجازه ندهید این بیماری شما را از پا در بیاورد و با انرژی و انگیزه بیشتری به فکر سلامتی‌تان باشید. به همسر یا عشق‌زندگی‌تان قول داده‌اید که امروز برای خرید بیرون بروید و خوش‌ بگذرانید، اما پیشنهاد می‌کنیم مواظب خرج‌های‌تان باشید و بیش‌از‌حد ولخرجی نکنید. مشکلی در زندگی دارید و برای این مشکل راه‌حلی پیدا نکرده‌اید، امروز زمان خوبی است که این مشکل را با یکی از بزرگان فامیل که تجربه بیشتری نسبت به شما دارد، درمیان بگذارید و راه‌‌حل این مشکل را از ایشان جویا شوید. علاقه زیادی به انجام کارهای خلاقانه‌ و هنری دارید، اما تاکنون شرایطی برای هنرنمایی شما فراهم نشده است، امروز ورق بر می‌گردد و موقعیتی برای انجام کارهای دلخواه‌تان را پیدا خواهید کرد. این موقعیت را به فال نیک بگیرید و هنر و استعداد خود را به اطرافیان ثابت کنید.

صوفی از پرتو می راز نهانی دانست***گوهر هر کس از این لعل توانی دانست

قدر مجموعه گل مرغ سحر داند و بس***که نه هر کو ورقی خواند معانی دانست

تعبیر:به درگاه خداوند دست نیاز بلند کرده ای و عاجزانه طلب مراد می کنی. دنبال طبیبی برای درمان دل بیمار خود هستی. حاضری برای رسیدن به مقصود جان خود را هم فدا کنی. بالاخره فیض رحمت خداوندی شامل حالت می شود. روزگار تلخ برایت شیرین شده، نسیم بهاری هم دل سرد و بی روح تو را به گلزاری مصفا مبدل خواهد ساخت.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز از آن روزها است که خاطره‌های خوش گذشته دائم در ذهن شما تداعی می‌شود، این شرایط را به فال نیک بگیرید و با دوستان و رفقای قدیمی، خاطره‌های خوش گذشته را زنده کنید. تغییری مهم در محل کار یا زندگی شما ایجاد خواهد شد، اما آمادگی تغییر را ندارید و نگران هستید. غم به دل خود راه ندهید چرا که این تغییر زمینه‌های بهتری را برای پیشرفت شما به دنبال دارد و سریع‌تر از چیزی که فکرش را بکنید به این تغییر عادت خواهید کرد. اعتمادبه‌نفس سرشاری دارید و به راحتی با غریبه‌ها دوست می‌شوید، این روحیه را به فال نیک بگیرد و دوستان جدیدی پیدا کنید. یکی از اعضای منزل یا همکاران در محل کار، تعامل خوبی با شما ندارد و از زیر بار مسئولیت‌ها شانه خالی می‌کند، امروز با این فرد صحبت کنید و به وی تذکر بدهید که باید پاسخگوی وظایف محوله باشد.

خوشتر ز عیش و صحبت و باغ و بهار چیست***ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست

هر وقت خوش که دست دهد مغتنم شمار***کس را وقوف نیست که انجام کار چیست

تعبیر: تحول عظیمی در خود بوجود می آوری که این تحول هم مادی است و هم معنوی. در این کار تعجیل جایز است. شما از جایی به جای دیگر نقل مکان می کنید. سختی می کشید ولی راحتی در پی آن می باشد. خیالاتی را که در سر داری عملی کن که تو از این به بعد خوش خواهی بود.

فال روزانه متولدین مهر

در انجام کارهایتان تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر: راه به جایی نداری. همه درها به رویت بسته شده و فکر می کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می کنند و مدام ایراد می گیرند. پس تو هم رازهای درونت ر فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.

فال روزانه متولدین آبان

انسان خوش‌مشرب و جذابی هستید و اطرافیان را مانند آهنربا به خود جذب می‌کنید، این روحیه امروز به کمک شما می‌آید و مشکلی که با آن روبرو شده‌اید را با مردم‌داری و اخلاق‌خوش حل کنید. به لحاظ مالی روز خوبی را شروع کرده‌اید و پولی به دست شما می‌رسد، اما این پول را باید خرج هزینه‌های زندگی کنید و چیزی برای پس‌انداز باقی نمی‌ماند. نو رسیده‌ای در میان اعضای خانواده یا آشنایان نزدیک به دنیا آمده است و این تولد، زمینه شادی شما و اطرافیان را فراهم خواهد کرد. به همسر یا عشق‌زندگی‌تان قول انجام کاری را داده‌اید، اما توان انجام این کار را ندارید، در نتیجه عشق‌زندگی‌تان امروز حسابی از شما دلخور است، اجازه ندهید این دلخوری ادامه پیدا کند و در اولین فرصت به ایشان ثابت کنید هر کاری که از دست‌تان بر بیاید را برای ایشان انجام می‌دهید. عازم سفری غیرمنتظره هستید و از آنجایی که آمادگی مسافرت نداشته‌اید، تمایلی به سفر ندارید، اما این سفر را با کمال‌میل قبول کنید و مطمئن باشید بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید در این سفر تجربه کسب خواهید کرد.

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر: اتفاقی افتاده که باعث شده به خود بیایی و از خواب غفلت بیدار شوی. کارهای گذشته را جبران کن. در گذشته تجربه های زیادی به دست آورده ای که در آینده همگی به دردت خواهند خورد. کدورت های قدیمی را فراموش کن. با ابطنی خوب و خوش زندگی کن و این اتفاق را به فال نیک بگیر.

فال روزانه متولدین آذر

اوضاع مالی خوبی دارید و از ثبات مالی قابل‌قبولی برخوردار هستید، اما فراموش نکنید که در همیشه روی یک پاشنه نمی‌چرخد و از امروز مبلغی را برای روز مبادا کنار بگذارید. عشق کسی را در دل دارید اما تاکنون این عشق را به زبان نیاورده‌اید و محبوب شما از عشقی که به وی دارید، بی‌خبر است. امروز زمان خوبی است که راز دل را با محبوب‌تان درمیان بگذارید و طعم عشقی گرم و حقیقی را بچشید. مدت‌ زیادی است که نقشه‌ای مهم برای پیشرفت در کارهای‌تان در سر دارید، اما تاکنون شرایطی برای اجرای این نقشه فراهم نشده است، امروز موقعیتی ایده‌آل پیش‌روی شما قرار می‌گیرد و این نقشه را همان‌گونه که دل‌تان می‌خواهد اجرا خواهید کرد. مدتی است که به لحاظ فکری و ذهنی وضعیت خوبی ندارید، امروز با فردی عابد و سالک دیدار کنید و شرایط خود را با ایشان درمیان بگذارید،‌ مطمئن باشید گفتگو با این فرد، زمینه آرامش قبلی شما را فراهم خواهد کرد.

دوش از مسجد سوی میخانه آمد پیر ما***چیست یاران طریقت بعد از این تدبیر ما

ما مریدان روی سوی قبله چون آریم چون***روی سوی خانه خمار دارد پیر ما

تعبیر: اگر کار را برای رضای خداوند انجام داده ای پس چرا دیگر شکایت می کنی. خداوند مزد تو را می دهد. پیر دانایی راه تاریک تو را با علم خودش روشن می کند ولی راه بسیار طولانی و مقصد دور است. تو از عاقبت گناه باخبری پس چرا گناه می کنی. با توسل به قرآن آبروی ریخته ات بر می گردد.

فال روزانه متولدین دی

قصد گسترش تجارت خود را دارید و برنامه‌های خاصی برای این کار در نظر گرفته‌اید، این برنامه‌ها به‌خوبی پیش خواهد رفت به شرط اینکه، نقشه‌های خود را با هرکسی درمیان نگذارید و راز و رمز کار خود را به همگان نگویید. امروز به مهمانی یا جلسه کاری مهمی دعوت هستید و در این مراسم شرایطی برای آشنایی با افراد سرشناسی مهیا می‌شود، این شرایط را به فال نیک بگیرید و دامنه آشنایان خود را گسترش دهید. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید امروز با فردی روبرو می‌شوید و این ملاقات آتش عشقی سوزان را در دل شما شعله‌ور می‌سازد. این عشق را جدی بگیرید و تا می‌توانید به محبوب‌تان محبت کنید. توجهی به جزئیات ندارید و کارها را سرسری انجام می‌دهید، قبل از اینکه این وضعیت شما را به فردی بی‌ملاحظه تبدیل کند، از امروز تصمیم بگیرید که کارهای مهم را با توجه بیشتری انجام دهید.

ای هدهد صبا به سبا می‌فرستمت***بنگر که از کجا به کجا می‌فرستمت

حیف است طایری چو تو در خاکدان غم***زین جا به آشیان وفا می‌فرستمت

تعبیر:به قولی که داده ای عمل کن. کار ناتمامت را تمام کن ولی پایت را از گلیمت درازتر نکن چون باعث رسوایی ات می شود. در حق کسی بدی نکن چون نتیجه اش دامنت را می گیرد. نصیحت این پیر دانا را گوش کن تا سعادتمند شوی و گره ی کار تو باز شود. اقبال و ستاره ی تو چون خوشه ی پروین است.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز یکی از دوستان قدیمی به دیدن شما می‌آید و این فرد رازهایی را برای افزایش درآمد با شما در میان می‌گذارد، این رازها را به کار ببندید و سود چشمگیری را روانه حساب‌های بانکی خود کنید. انسان خیال‌پردازی هستید و همیشه غرق در رؤیا و خیال می‌شوید. این روحیه نه تنها شما را از همقطاران‌تان عقب خواهد انداخت، بلکه باعث خواهد شد اطرافیان شما را به عنوان فردی بی‌مسئولیت بشناسند. در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که رؤیاپردازی را کنار بگذارید و زندگی خود را بر اساس واقعیت‌ها به پیش ببرید. مدتی است که فرصتی عاشقانه را در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان سپری نکرده‌اید، امروز زمان فراغتی دست می‌دهد و این موقعیت را به فال نیک بگیرید و لحظه‌های عاشقانه‌های را در کنار عشق‌زندگی‌تان سپری کنید.

دوش از مسجد سوی میخانه آمد پیر ما***چیست یاران طریقت بعد از این تدبیر ما

ما مریدان روی سوی قبله چون آریم چون***روی سوی خانه خمار دارد پیر ما

تعبیر:به مراد دل خود می رسی و این از برای دعاهای سحریت می باشد. فکر نکن همه کارها را تنها انجام داده ای بلکه بقیه نیز سبب ساز بوده اند تا بتوانی به مقصود برسی. بر عهد خود وفادار بمان. روزگار بر وفق مراد توست پس رضای خداوند را هم در نظر بگیر و تو هم برای دیگران سبب ساز باش.

فال روزانه متولدین اسفند

علاقه‌ای به ورزش و تفریح دارید و امروز بخت با شما یار است چرا که فرصت مناسبی برای تفریح و ورزش پیدا می‌کنید. این فرصت را به فال نیک بگیرید و تا می‌توانید خوش بگذارنید. اهمیتی به کمک به دیگران نمی‌دهید و از هر فرصتی برای شانه‌خالی کردن از زیر بار کمک به دیگران استفاده می‌کنید، این وضعیت شما را به فرد خودخواهی تبدیل کرده و کسی روی شما حساب‌ باز نمی‌کند. اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و از امروز از هر فرصتی برای کمک به اطرافیان بهره بگیرید. روز شلوغی را در پیش‌دارید، اما کارها راحت‌تر از همیشه انجام می‌شود و زودتر از چیزی که فکرش را بکنید، کارهای روزانه به پایان می‌رسد. امروز احتمال دارد میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان بر سر مشکلی قدیمی و ریشه‌دار، مشاجره‌ای ایجاد شود. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و یک‌بار برای همیشه این مشکل را با عشق‌زندگی‌تان حل کنید.

بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت

گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت

تعبیر:دارید خودتان را خسته می کنید و کاری از پیش نمی برید. هر چه شما در فکر وصل یار هستید او در حال فرار است پس خودتان را آزار ندهید و پافشاری تان بی مورد است.قسمت اینطور بوده.فقط دست به دعا بردارید و متوسل به قرآن شوید و مرادتان را از حق تعالی بخواهید. انشاالله که خیر است.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید