فال روزانه یکشنبه ۸ اسفند روز 27 فوریه 2022 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

1321
graphicstock.com

فال روزانه متولدین فروردین

قدر چیزهای خوش زندگی خود را نمی‌دانید و همیشه برای نداشته‌های‌تان غصه می‌خورید، این روحیه شما را از درون آزار می‌دهد و به جای اینکه به نداشته‌های‌تان فکر کنید، به دستاوردهایی که تاکنون داشته‌اید بیاندیشید و به فکر دستیابی به دستاوردهای بیشتری باشید. وضعیت مالی خوبی ندارید و پولی پس‌انداز نکرده‌اید، اما غم به دل‌ خود راه ندهید چرا که این شرایط ماندگار نخواهد بود و اوضاع مالی‌تان از چیزی که هست، بهتر خواهد شد. اهمیت زیادی به انجام خواسته‌های دیگران می‌دهید و این رویکرد شما را نه تنها از رسیدن به موفقیت باز داشته، بلکه جلوی انجام کارهای معمولی شما را گرفته و همیشه کوهی از کارهای انجام‌نشده دارید. این روحیه را تغییر دهید و در کنار اهمیت به نیازهای اطرافیان، جای خاصی برای کارهای خودتان باز کنید و اجازه ندهید کارها عقب بیافتد. قرار است در نمایشگاه یا مراسمی شرکت کنید و محصولات تجاری خود را به دیگران معرفی نمایید. این فرصت را به فال نیک بگیرید و مطمئن باشید شرکت در این مراسم، موقعیت تجاری شما را بهبود می‌بخشد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان هدیه‌ ويژه‌ای برای شما کنار گذاشته است و امروز شما را حسابی شگفت‌زده خواهد کرد.

صبحدم مرغ چمن با گل نوخاسته گفت***ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت

- Advertisement -

گل بخندید که از راست نرنجیم ولی***هیچ عاشق سخن سخت به معشوق نگفت

تعبیر: تهمتی به شما زده اند که از طرف دشمن است.درد هجر بزرگی را تحمل می کنید. اما تن به رضای خداوند دهید. مطمئن باشید جواب خوبی ها و ثوابی را که کرده اید در جایی دیگر خواهید گرفت. حرف های خود را بر اساس فرض و شک نزنید که بر علیه خودتان استفاده می کنند. بذر وبی بکارید تا شاهد رویش خوبترین ها باشید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

انسان بسیار احساساتی هستید و با کوچکترین برخوردی، ناراحت می‌شوید، امروز زمانی خوبی است که به فکر اصلاح این روحیه باشید و با نگاهی جدی به حل مشکلات، به اطرافیان ثابت کنید که اجازه نمی‌دهید بازیچه برخوردهای سطحی و ناراحت‌کننده شوید. امروز پول خوبی به دست شما می‌رسد، اما این پول کفاف هزینه‌های زندگی‌تان را نمی‌کند و مجبور هستید، قسمت بیشتر آن را صرف خرج‌های زندگی نمایید. آن‌گونه که باید و شاید برای بودن در کنار اعضای خانواده وقت نمی‌گذارید و این روحیه اهل منزل را حسابی از شما دلخور کرده است. امروز دست اعضای خانواده را بگیرید و با گردشی در شهر، روزهایی که در کنار آنها نبوده‌اید را جبران کنید. در انجام کارها تمرکز ندارید و کارها را سرسری و سطحی انجام می‌دهید، دلیل چنین وضعیتی، نداشتن تمرکز است و مطمئن باشید با تمرکز بیشتر، کارها را به گونه‌ای انجام می‌دهید که مو لای درز کارهای شما نرود.

در این زمانه رفیقی که خالی از خلل است***صراحی می ناب و سفینه غزل است

جریده رو که گذرگاه عافیت تنگ است***پیاله گیر که عمر عزیز بی‌بدل است

تعبیر: برای آینده ی خود چه کاری انجام داده ای. وقت گذشته، عمرت هم تلف شده بدوناینکه برای فردایت فکری کرده باشی. این حاصل غرور خودت می باشد. غرورت را کنار بگذار تا دوباره متولد شده و بتوانی آینده را بسازی. توبه کن تا عمر از دست رفته دوباره بازگردد و قلب تاریکت روشن گردد.

فال روزانه متولدین خرداد

دستاوردهای زیادی در زندگی داشته‌اید و این موفقیت‌ها اعتماد‌به‌نفس شما را در زندگی افزایش داده است، اما از این دستاوردها به خود مغرور نشوید و با افتادگی و فروتنی، به فکر موفقیت‌های بیشتری باشید. به لحاظ مالی وضعیت خوبی ندارید و اگر مواظب دخل‌و‌خرج‌تان نباشید، در آینده قطعاً با مشکلات مالی جدی روبرو خواهید شد. امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان حال‌و‌حوصله چندانی ندارد، در نتیجه بیش‌از‌حد سربه‌سر ایشان نگذارید و اجازه دهید امروز را به حال خودش باشد. انسان زحمت‌کش و تلاش‌گری هستید و امروز اطرافیان در محل کار یا منزل، متوجه این روحیه شما می‌شوند و به شما ثابت می‌کنند که قدر زحمت‌های‌تان را می‌دانند. فردی سعی می‌کند میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان فاصله بیاندازد، قبل از اینکه دیر شود این فرد را پیدا کنید و اجازه ندهید رابطه شما و عشق‌زندگی‌تان تیره و تار شود.

صوفی از پرتو می راز نهانی دانست***گوهر هر کس از این لعل توانی دانست

قدر مجموعه گل مرغ سحر داند و بس***که نه هر کو ورقی خواند معانی دانست

تعبیر:به درگاه خداوند دست نیاز بلند کرده ای و عاجزانه طلب مراد می کنی. دنبال طبیبی برای درمان دل بیمار خود هستی. حاضری برای رسیدن به مقصود جان خود را هم فدا کنی. بالاخره فیض رحمت خداوندی شامل حالت می شود. روزگار تلخ برایت شیرین شده، نسیم بهاری هم دل سرد و بی روح تو را به گلزاری مصفا مبدل خواهد ساخت.

فال روزانه متولدین تیر

امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان احساس می‌کند که بیشتر از همیشه عاشق شما است و این روحیه روز شما را می‌سازد و شب و روزی عاشقانه را در کنار هم سپری خواهید کرد. مدتی است که پولی به کسی قرض داده‌اید، امروز این فرد بدهی‌اش را به شما می‌پردازد و مشکلات مالی‌تان حل می‌شود. در محل کار یا منزل با یکی از همکاران یا همسایه‌ها رقابت و چشم‌و‌هم‌چشمی دارید و این رفتار، امروز موجبات نگرانی شما را فراهم کرده است. فراموش نکنید که کسی از چشم‌و‌هم‌چشمی به جایی نرسیده است و رقابت‌های بی‌نتیجه و نگران‌کننده را کنار بگذارید.

صوفی ار باده به اندازه خورد نوشش باد***ور نه اندیشه این کار فراموشش باد

آن که یک جرعه می از دست تواند دادن***دست با شاهد مقصود در آغوشش باد

تعبیر: در رویا و خیال پردازی ها غرق شده ای. آرزوهایت تمامی ندارد و دور و دراز است. وقت گران مایه ی خود را تلف می کنی. هیچکس آنقدر عمر نمی کند که به تمام آرزوهایش برسد. پس همین چند صباحی را که زنده هستی از زندگیت لذت ببر. آنچه از زندگی که باید قسمتت باشد حما” به تو خواهد رسید.

فال روزانه متولدین مرداد

روحیه‌‌ای زورگویانه دارید و دیگران را مجبور می‌کنید کارهای شما را انجام دهند. کاملاً مشخص است که با این روحیه کار به جایی نخواهید برد و دوستان و آشنایان روزبه‌روز از شما فاصله خواهند گرفت، در نتیجه به جای زورگویی، محبت پیشه کنید و در کنار اینکه به دیگران برای انجام کارها کمک می‌کنید، از آنها برای بازکردن گره‌های زندگی خود کمک بگیرید. موقعیت مالی وسوسه‌برانگیزی در پیش‌روی شما قرار دارد، این موقعیت به رغم اینکه سودآور به نظر می‌رسد، اما در نهایت سرمایه‌تان را به باد خواهد داد. در نتیجه دندان طمع را بکشید و بی‌گدار به آب نزنید. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، امروز عشقی پرحرارت را تجربه خواهید کرد، این عشق در نگاه اول هیجان‌انگیز و آتشین به نظر می‌رسد، اما احتمال زیادی وجود دارد که آتش عشق‌تان در آینده‌ای نزدیک خاکستر شود. میان شما و یکی از همکاران یا همسایه‌ها مشاجره‌ای ایجاد شده است و این مشاجره زمینه دلخوری میان شما و این فرد را فراهم کرده. امروز این فرد با شما از در آشتی و دوستی وارد می‌شود، در نتیجه شما هم طوری رفتار کنید که دلخوری از این فرد به دل ندارید و گذشته‌ها گذشته است.

دیدی که یار جز سر جور و ستم نداشت***بشکست عهد وز غم ما هیچ غم نداشت

یا رب مگیرش ار چه دل چون کبوترم***افکند و کشت و عزت صید حرم نداشت

تعبیر: اگر کار را برای رضای خداوند انجام داده ای پس چرا دیگر شکایت می کنی. خداوند مزد تو را می دهد. پیر دانایی راه تاریک تو را با علم خودش روشن می کند ولی راه بسیار طولانی و مقصد دور است. تو از عاقبت گناه باخبری پس چرا گناه می کنی. با توسل به قرآن آبروی ریخته ات بر می گردد.

فال روزانه متولدین شهریور

به خودتان وعده داده‌اید که در دوره ورزشی یا آموزشی شرکت کنید، امروز زمان خوبی است که به عهدتان وفا کنید و با شرکت در کلاس‌های ورزشی یا آموزشی، به فکر بهینه‌سازی جسم‌و‌روح‌تان باشید. یکی از اعضای نزدیک خانواده در بستر بیماری گرفتار شده و این وضعیت امروز شما را حسابی ناراحت کرده است. دلیلی برای ناراحتی وجود ندارد چرا که عزیزی که در بستر افتاده، به‌زودی بهبودی حاصل می‌کند و از بستر بیماری بلند خواهد شد. مدتی است که می‌خواهید با یکی از دوستان قدیمی یا همکاران گپ‌و‌گفتی داشته باشید، اما زمان مناسبی دست نمی‌دهد، امروز این شرایط مهیا خواهد شد و با این رفیق قدیمی خاطره‌های خوش گذشته را زنده کنید. تصمیمی مهم را باید اتخاذ نمایید و برای این تصمیم‌گیری مردد هستید، در چنین شرایطی عجله را کنار بگذارید و پس از بررسی تمامی جوانب امر، تصمیمی بگیرید که به صلاح شما و اعضای خانواده باشد.

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر:به مراد دل خود می رسی و این از برای دعاهای سحریت می باشد. فکر نکن همه کارها را تنها انجام داده ای بلکه بقیه نیز سبب ساز بوده اند تا بتوانی به مقصود برسی. بر عهد خود وفادار بمان. روزگار بر وفق مراد توست پس رضای خداوند را هم در نظر بگیر و تو هم برای دیگران سبب ساز باش.

فال روزانه متولدین مهر

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌ای، تولدتان مبارک. سال تولدتان را با ایده‌های جدید و نوآورانه شروع خواهید کرد و در این سال اطرافیان از شنیدن ایده‌های مبتکرانه شما شگفت‌زده خواهند شد. در سالی که در پیش‌رو دارید تعامل خود را با دیگران بیشتر کنید و همان‌گونه که انتظار دارید نظرهای شما را قبول کنند، شما هم به نظرات دیگران احترام بگذارید. ما‌ه‌های دی، بهمن و اسفند که با تولد شما شروع می‌شود، ماه‌های دشواری به لحاظ کاری برای شما خواهند بود و در این ماه‌ها شبانه‌روز کار کنید و لحظه‌ای دست از تلاش برندارید. مطمئن باشید تلاش شما بی‌نتیجه نخواهد بود و مزد زحمت‌های خود را دریافت خواهید کرد. در ماه‌های تیر و مرداد سال آینده زحمت‌های شما به بار می‌نشیند، اما از این زحمت‌ها به خودتان مغرور نشوید و با پشتکار بیشتر، به فکر دستاوردهای بیشتری باشید. مهر و آبان سال آینده بهترین ماه‌های سال تولد شما هستند. در این ماه‌ها کارهای شما روال منظمی پیدا می‌کند و فرصتی برای استراحت مهیا می‌شود. سالی که با تولدتان شروع کرده‌اید را با کار و تلاش به پیش ببرید و این سال را به نمونه‌ای از پرثمره‌ترین سال‌های زندگی خود تبدیل نمایید.

سینه از آتش دل در غم جانانه بسوخت***آتشی بود در این خانه که کاشانه بسوخت

تنم از واسطه دوری دلبر بگداخت***جانم از آتش مهر رخ جانانه بسوخت

تعبیر:آنقدر پیشرفت می کنی که نامت بر سر زبان ها می افتد. در علم و تحصیل بکوش که در این راه با تو قیاس نیست. اما هوشیار باش حسد ورزان زیر پایت را خالی نکنند. با خدا باش، نمازت را به موقع بخوان تا او هم کمکت کند.

فال روزانه متولدین آبان

ایده‌های نوآورانه‌ای در سر دارید اما اهمیتی به این ایده‌ها نمی‌دهید و تاکنون به رویاهای‌تان جامه عمل نپوشانده‌اید. امروز زمان خوبی است که یکی از مهم‌ترین ایده‌های خود را اجرایی کنید و مطمئن باشید انجام این ایده، سودسرشاری را نصیب شما خواهد کرد. یکی از اطرافیان که احتمالاً از اعضای نزدیک خانواده است، در کارهای مالی شما دخالت می‌کند و به همین دلیل ثبات مالی ندارید. دست این فرد را از اختیارات مالی خود کوتاه کنید و عنان مال خود را در اختیار بگیرید. در محل کار یا منزل با مشکلی برخورد کرده‌اید و هرچقدر تلاش می‌کنید قادر به حل آن نیستید. در چنین شرایطی روی کمک دوستان و آشنایان حساب باز کنید و برای حل این مشکل از دوستی متخصص و ماهر، کمک بگیرید. روز فوق‌العاده‌‌ای را در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان سپری خواهید کرد و خاطره این روز همیشه در ذهن‌‌تان ماندگار می‌شود.

زان یار دلنوازم شکریست با شکایت***گر نکته دان عشقی بشنو تو این حکایت

بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم***یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

تعبیر: آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. دل . دیده ات را با گریه به تاراج داده دیگر اشکی باقی نمانده است. هر چه مقدر و قسمت باشد همان می شود. امیدت را هیچ وقت از دست نده چون خداوند ارحم و الراحمین است.

فال روزانه متولدین آذر

امروز دوری یکی از اعضای خانواده و یا عشقتان باعث دلتنگی شما شده است و خبری از آن شخصیت سرزنده و سرحال همیشگی شما نیست. شاید برای سرگرم کردن خودتان تمام بعدازظهر جلوی تلویزیون لم بدهید و هر برنامه ی به درد نخوری که تلویزیون دارد را تماشا کنید، اما این کار در نهایت باعث خواهد شد که حتی افسرده تر و عصبی تر شوید. بهتر است به جای این که در خانه بنشینید، بیرون بروید و در پارک نزدیک خانه تان قدم بزنید و یا تا کتاب فروشی محلتان پیاده روی کنید و خودتان را در دنیای کتاب ها غرق کرده و یکی دو تا کتاب خوب بخرید. مطمئن باشید این کارها به بهتر شدن حالتان کمک خیلی بیشتری خواهند کرد.

خمی که ابروی شوخ تو در کمان انداخت***به قصد جان من زار ناتوان انداخت

نبود نقش دو عالم که رنگ الفت بود***زمانه طرح محبت نه این زمان انداخت

تعبیر:قدر جوانی خویش را بدانید. فرصتهای طلایی را یکی یکی دارید از دست می دهید. به یار خود اعتماد کنید. با چشم عق به دور دست نگاه کنید. با یک اتفاق کوچک میدان را ترک نکنید. مقاوم باشید اگر هنری دارید آن را نشان بدهید که به نفع شماست و هوشیاری بهترین روش برای پیروزیتان می باشد.

فال روزانه متولدین دی

رویکردی مثبت به زندگی دارید و همیشه خوبی‌های زندگی را می‌بینید. این رویکرد امروز در حل مشکلات به کمک شما خواهد آمد. پولی از فردی که احتمالاً یکی از اعضای فامیل است، قرض کرده‌اید و تصمیم ندارید به این زودی پول ایشان را بازپس دهید. اما پیشنهاد می‌کنیم همین امروز به فکر پرداخت این پول باشید، چرا که فردی که از ایشان پول قرض‌ کرده‌اید، انتظار دارد هرچه سریع‌تر دِین‌تان را به ایشان ادا کنید. مهمانی بزرگی را ترتیب داده‌اید و تمام دوستان و آشنایان به مهمانی شما دعوت هستند، این مهمانی به خوبی و خوشی برگزار می‌شود و حسابی به شما و اطرافیان خوش خواهد گذشت. سفری کاری و غیرمنتظره را در پیش دارید، در این سفر به شما خوش نخواهد گذشت، اما به لحاظ کاری دستاوردهای خوبی در این سفر انتظار شما را می‌کشد. از هر فرصتی برای شایعه‌پراکنی استفاده می‌کنید و حرف‌ در دهان شما بند نمی‌شود. این رویکرد چیزی به غیر از سرافکندگی به دنبال ندارد و همین امروز تصمیم بگیرید که کاری به کار زندگی مردم نداشته باشید.

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر: اراده ات بسیار قوی است و با آن می توانی دنیا را زیر و رو کنی. همه چیز را زیبا می بینی و از این دید خود راضی هم هستی. زیبایی ها آنقدر تو را مست کرده که به خزان فکر نمی کنی. گاهی خود را مثل باد سبک می دانی و دلت می خواهد همراه آن سرگردان باشی ولی این خیالات برایت ثمری ندارد پس اراده ی قوی خویش را به کار برده، دنیا و آخرت خود را بساز.

فال روزانه متولدین بهمن

ذهن‌تان از فکرهای نگران‌کننده پر شده است و امروز اصلاً حوصله کار ندارید، در چنین روزهایی بهتر است کاری انجام دهید که انجام این کار ذهن‌و‌روح‌تان را آزاد کند و دغدغه‌های زندگی را فراموش کنید. مشکلی در میان اعضای خانواده ایجاد شده و از شما درخواست کمک دارند، به رغم اینکه نمی‌خواهید در رابطه میان اعضای خانواده دخالت کنید، آستین‌تان را بالا بزنید و هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای رفع مشکل اعضای خانواده انجام دهید. به لحاظ شغلی از وضعیتی که دارید راضی نیستید و دنبال کار و حرفه‌ای جدید و متفاوت می‌گردید. گشتن دنبال شغل جدید را همین امروز شروع کنید و مطمئن باشید شغلی مناسب و پردرآمد انتظار شما را می‌کشد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که شما را در غم و شادی دوست دارد و در لحظه‌های سخت زندگی هرگز ترک‌تان نخواهد کرد.

دل می‌رود ز دستم صاحب دلان خدا را***دردا که راز پنهان خواهد شد آشکارا

کشتی شکستگانیم ای باد شرطه برخیز***باشد که بازبینیم دیدار آشنا را

تعبیر: اگر کار را برای رضای خداوند انجام داده ای پس چرا دیگر شکایت می کنی. خداوند مزد تو را می دهد. پیر دانایی راه تاریک تو را با علم خودش روشن می کند ولی راه بسیار طولانی و مقصد دور است. تو از عاقبت گناه باخبری پس چرا گناه می کنی. با توسل به قرآن آبروی ریخته ات بر می گردد.

فال روزانه متولدین اسفند

روز پرحادثه‌ای انتظار شما را می‌کشد و اگر مواظب اطراف خود نباشید، احتمالاً گرفتار حادثه‌ای می‌شوید و آسیب می‌بینید. امروز پول خوبی به دست شما می‌رسد، اما از آنجایی که قرضی از کسی گرفته‌اید، این پول را باید به قسط‌و‌قرض‌ها اختصاص دهید. احساس می‌کنید یکی از اطرافیان در منزل یا محل کار، بد شما را می‌خواهد و حاضر نیست حتی یک آب خوش از گلو‌ی‌تان پایین برود، امروز همین فرد رفتاری پسندیده انجام می‌دهد و متوجه می‌شوید که این فرد، خیرخواه شما است و تاکنون از رفتاری‌های ایشان سوء‌برداشت کرده‌اید. به لحاظ فکری ذهنی آشفته و نگران دارید،‌ امروز با فردی سالک و عابد روبرو خواهید شد، آشفتگی ذهنی خود را با این فرد در میان بگذارید و از ایشان برای رسیدن به آرامش، راهنمایی بگیرید.

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر:رشته ی کار از دستتان رها شده، برای رسیدن به هدف خواب و رویا را کنار بگذار و تقوی پیشه کن. عجله و شتاب نداشته باش، صبور باش، روزگار وصل نزدیک است. دوست را از دشمن تشخیص بده، گذشته ها را فراموش کن و به روشنایی ها بیندیش.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید