فال امــروز شما جمعه ۱۳ اسفند روز 4 مارس 2022 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

1573
graphicstock.com

فال روزانه متولدین فروردین

شما اهدافی برای خود در نظر دارید که می دانید برای رسیدن به آنها باید تلاش کنید، اما موضوعی که شما را نگران کرده، این است که مبادا در راه رسیدن به خواسته های خود شخص دیگری را آزرده کرده و یا آسیبی به او وارد کنید. شما امروز باید دست به کار شده و برای رسیدن به این هدف خود تلاش کنید. مسلما افرادی پیدا خواهند شد که با شما مخالف باشند یا بخواهند جلویتان را بگیرند، اما باید بتوانید با احساس نه چندان خوشایند مورد تأیید قرار نگرفتن توسط دیگران کنار بیایید. هر استرس عاطفی که امروز احساس می کنید، چنانچه حل نشده باقی بماند با گذشت زمان سختتر و پیچیده تر نیز خواهد شد پس از کنار آنها بی تفاوت رد نشوید.

فال حافظ متولدین فروردین

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

- Advertisement -

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز چیز مهمی را گم کرده اید و هر چقدر هم که می گردید آن را پیدا نمی کنید و بسیج کردن تمام اهل خانه برای یافتن ان هم در ابتدا بی ثمر به نظر می رسد. این موضوع برایتان واقعا گیج کننده است چون مطمئن هستید که آخرین بار آن را یک جایی در خانه دیده اید. خیالتان راحت باشد! آن را همان جایی که رها کرده بودید پیدا خواهید کرد و خودتان هم باور نمی کنید که چطور زودتر به فکرتان نرسیده است آن را کجا می توانید پیدا کنید. امروز ذهنتان درگیر مسائل خانوادگی و کارهایی است که باید در منزل انجام دهید، ولی به چشم دیگران شما سرحال تر و شادتر از همیشه و آنچه که خودتان فکر می کنید به نظر می رسید.

فال حافظ متولدین اردیبهشت

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

فال روزانه متولدین خرداد

چیزی یا شخصی گم شده و شما را در حیرت فرو برده است. همه به سرعت شروع به نظر دادن در این مورد کرده اند و بازار شایعات داغ است و هر کسی بدترین سناریوهای ممکن را در نظر می گیرد. توجه به این شایعات با توجهی که شما به برقراری عدالت دارید در تناقض است، اما شما هم مثل بقیه در حیرت هستید و می خواهید از اصل ماجرا سر در بیاورید. جای نگرانی نیست، چون این چیز و یا شخص گمشده به زودی پیدا شده و خیال شما و همه را راحت خواهد کرد. امروز حتما زمانی را در طبیعت بگذرانید و دید و بازدیدهای نوروزی را تا فردا کنار گذاشته و از هوای زیبای بهاری لذت ببرید.

فال حافظ متولدین خرداد

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

فال روزانه متولدین تیر

امروز شما زیاد تمایلی به حضور در جمع ندارید و دلتان می خواهد در خلوت خودتان کمی استراحت کنید و به حال خودتان گذاشته شوید، اما به احتمال زیاد چنین فرصتی برایتان فراهم نخواهد شد و مجبور خواهید بود در جمع هایی که پیش از حضور در آنها فکر می کنید برایتان خوشایند نخواهند بود حاضر شوید. شما خیلی خوب هر گونه انرژی منفی که در فضا موج بزند را احساس خواهید کرد، اما اگر بتوانید بجای این که آن را جذب کنید نسبت به آن بی تفاوت باشید خواهید توانست از بودن در هر جمعی لذت ببرید. مطمئنا افرادی پیدا خواهید کرد که از مصاحبت با آنها لذت ببرید و با بودن در کنار آنها بی میلی اولیه تان را از یاد ببرید.

فال حافظ متولدین تیر

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

فال رزانه متولدین مرداد

خبرهایی که در رابطه با اکتشافات و یافته های جدید از طریق دنیای رسانه به شما رسیده اند ذهنتان را حسابی به خود درگیر کرده اند و قصد دارید به مطالعه در مورد آنها بپردازید. خوشبختانه اکنون زمان بسیار خوبی برای انجام این کار است و ذهنتان قدرت کافی برای درک تمام پیچیدگی های موجود را در اختیار دارد. شما تصمیم گرفته اید که جلوی آسیب پذیری عاطفی خود را گرفته و بیشتر به عقل و منطقتان روی بیاورید تا کنترل بیشتری روی خودتان داشته باشید. ولی بهتر است به جای محدود کردن خودتان و نگاه کردن به عواطفتان به عنوان نقطه ضعف هایتان، به احساس خود اطمینان کنید. هر چه بیشتر به قلبتان رجوع کنید، آگاهیتان نیز بیشتر خواهد شد.

فال حافظ متولدین مرداد

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز شما در بیان احساسات و عواطف خود با مشکل مواجه هستید و همین باعث نگرانی شما در مورد وضعیت روابطتان شده است. متأسفانه در حل این مشکل هیچ کس به غیر ازخودتان نمی تواند به شما کمک کند، چون این خودتان هستید که با مقاومت در برابر حرف زدن دارید به این مشکل دامن می زنید. تا وقتی خودتان در مورد این مشکلات صحبت نکرده اید تمام قضاوت هایتان در مورد دیگران اشتباه و بی اساس هستند. گاهی ترس از شکست باعث می شود مشکلات خیلی بزرگ تر از آن چیزی که در واقع هستند به نظر برسند. شما معمولا فردی منطقی هستید، اما امروز دارید خیلی احساساتی تر از همیشه رفتار می کنید!

فال حافظ متولدین شهریور

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

فال روزانه متولدین مهر

امروز یک دور همی دوستانه به بحث هایی جنجالی در مورد مسائل اجتماعی و یا زندگی افراد معروف و سرشناس منجر خواهد شد. این موضوعات که هرکس نظر خودش را در مورد آنها دارد جنجال زیادی به راه خواهند انداخت و هر کسی می خواهد نظر خودش را به بقیه تحمیل کند. به حرف هایی که در این جمع گفته می شوند خوب دقت کنید. شنیده هایتان حداقل می توانند چیزهای زیادی را در مورد خود شخصی که این حرف ها را می زند نشان بدهند. حس می کنید که آزاد و رها هستید و بدون آن حس منفی که همیشه هنگام بیان احساس درونیتان دارید می توانید آنچه در ذهنتان است را به زبان بیاورید. فقط حواستان باشد که حد و مرزها را رعایت کنید.

فال حافظ متولدین مهر

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

تعبیر:خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

فال روزانه متولدین آبان

شما فکر می کنید داشتن یک برنامه ی دقیق و حساب شده برای روزتان باعث خواهد شد شانس بیشتری برای به پایان رساندن موفقیت آمیز کارهایتان خواهید داشت. شما آنقدر از عملکرد خودتان مطمئن هستید که فکر می کنید حتی وقت اضافه هم خواهید آورد. با این حال اراده ی محکم شما برای به اتمام رساندن همه ی این کارها کافی نخواهد بود. شما باید تام توان خود را به کار گرفته و زیاد روی کمک دیگران حساب باز نکنید. به شما توصیه می کنیم به شایعاتی که امروز در مورد یکی از دوستان یا اطرافیانتان می شنوید زیاد توجه نکنید. به احتمال زیاد شنیده هایتان هیچ ارتباطی با واقعیت ندارند.

فال حافظ متولدین آبان

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

فال روزانه متولدین آذر

امروز با این همه افکار مختلفی که ذهنتان را به خود مشغول کرده اند، حفظ نگرش مثبتتان کار ساده ای نخواهد بود. از یک طرف دلتان می خواهد به تفریح و خوشگذرانی بپردازید و از طرف دیگر هم نمی توانید بیخیال مسئولیت ها و وظایفی که به عهده دارید شوید. هرچند فرار از مسئولیت ها در نگاه اول خیلی جذاب به نظر می رسد، اما خودتان هم خوب می دانید که از این فرار لذت نخواهید برد و تمام مدت فکرتان مشغول خواهد بود. بداخلاقی کردن با دیگران، حتی اگر این طور به نظر برسد که آنها مانع لذت بردن از روزتان شده اند، بی فایده و بچگانه است. به جای این کار به دنبال راه هایی باشید که به شما اجازه می دهند به کمی آرامش دست پیدا کنید.

فال حافظ متولدین آذر

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

فال روزانه متولدین دی

آیا به رمان های پلیسی علاقه دارید؟! اگر جوابتان مثبت است خودتان را برای یک روز هیجان انگیز آماده کنید، چون به احتمال زیاد امروز شما در نقش شرلوک هولمز ظاهر خوهید شد تا شی گمشده ای را پیدا کرده، مشکلی پیچیده را حل کنید و یا به رازی که سر در آوردن از آن خیلی دشوار به نظر می رسد پی ببرید. کنجکاوی شما در سطح بالایی قرار دارد، از این فرصت استفاده کرده و برای پرورش قدرت مشاهده ی خود تلاش کنید. البته نمی توان نقش حس ششم را در تلاش شما برای یافتن پاسخ نادیده گرفت. خوشبختانه این حس شما امروز خیلی قویتر از همیشه است و نقش مهمی را در موفقیت شما ایفا خواهد کرد.

فال حافظ متولدین دی

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز برخی مسائل کاملا مهم و جدی ذهن یکی از دوستان نزدیک و یا عشقتان را به خود مشغول کرده اند، اما این طور به نظر می رسد که او قصد ندارد در این مورد با شما صحبت کند. این که از او بخواهید با شما در این رابطه حرف بزند هیچ فایده ای نخواهد داشت و به این نتیجه می رسید که بهتر است از حس ششم خود کمک گرفته و خودتان به دلیل این نگرانی و آشفتگی ذهنی او پی ببرید. این شخص به احتمال زیاد نگران وضعیت سلامتی یکی از نزدیکانش است و نمی خواهد شما را هم با صحبت کردن در این مورد نگران کند. از دست او ناراحت نشوید و کمی به او وقت دهید تا به وقتش خودش همه چیز را برایتان تعریف کند.

فال حافظ متولدین بهمن

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز کارهایی برای انجام دادن دارید که اصلا برایتان خوشایند نیستند، اما به رسیدگی فوری شما نیاز دارند. اگر دلتان می خواهد هر چه زودتر از شر این کارها خلاص شوید گزینه ی دیگری به غیر از هر چه زودتر انجام دادن آنها نخواهید داشت، پس سعی کنید در آغاز روز و زمانی که هنوز پرانرژی و سرحال هستید به آنها رسیدگی کنید تا مجبور نشوید تمام روزتان را صرف آنها کنید. اگر در حین انجام این کارها به مشکل برخورده و یا به کمک و راهنمایی نیاز داشتید بی آن که خجالت بکشید از افراد باتجربه که آگاهی کافی در مورد آنها دارند کمک بگیرید. اگر تمرکز کافی داشته باشید خیلی زودتر از آنچه فکرش را بکنید کارهایتان به انجام خواهند رسید.

فال حافظ متولدین اسفند

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید