فال روزانه پنجشنبه ۱۹ اسفند روز 10 مارس 2022 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

1550

فال روزانه متولدین فروردین(حمل)

امروز صبح ممکن است برای حل مشکلاتی که به تعویق انداخته بودید عجول باشید. نباید عجله کنید وگرنه همه کارها را اشتباه انجام می دهید و زمان و پول زیادی را از دست خواهید داد. آرام باشید و از درگیر شدن با شریک عاطفیتان اجتناب کنید. اگر برای رفتن به سفری برنامه‌ای دارید سعی کنید این سفر را به زمان دیگری موکول کنید زیرا که با مشکلات جدی روبرو خواهید شد

- Advertisement -

در این زمانه رفیقی که خالی از خلل است***صراحی می ناب و سفینه غزل است

جریده رو که گذرگاه عافیت تنگ است***پیاله گیر که عمر عزیز بی‌بدل است

تعبیر:قدر جوانی را بدانید. منتظر خبری خوش باشید که برای آن دست به دعا برداشته اید. از چیزی نترسید، ایمانتان شما را از هر طوفانی نجات می بخشد. به بازوی خودتان متکی باشید. خودتان را از بند مادی رها کنید و به قران توسل جوئید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت(ثور)

عجول بودن مانع خواهد شد که تغییراتی را در زندگی عاطفیتان ایجاد کنید. امروز بعد از ظهر زمان عالی را با دوستانتان سپری خواهید کرد. بهتر است که اجازه دهید دیگران هم صحبت کنند وگرنه دعوا خواهید کرد.

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها***که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها

به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشاید***ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل‌ها

تعبیر:کاری را که می خواهید انجام بدهید پنهان کنید. کار را هر چند کوچک است بزرگ بدانید، خیال پردازی را کنار بگذارید و وقت را غنیمت شمارید تا صاحب مقام و منزلت شوید. روزگار تنگدستی به پایان رسیده و زمان آسایش است. عمرتان طولانی است وضعیت فعلی تان تغییر می کند.

فال روزانه متولدین خرداد(جوزا)

امروز صبح مجبور هستید که به چندین سفر کوتاه بروید. احتمالاً بخواهید که از خانواده تان درخواست کمک کنید. اگر مجبور هستید رانندگی کنید باید قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنید زیرا که در خطر جریمه شدن هستید

گفتم ای سلطان خوبان رحم کن بر این غریب***گفت در دنبال دل ره گم کند مسکین غریب

گفتمش مگذر زمانی گفت معذورم بدار***خانه پروردی چه تاب آرد غم چندین غریب

تعبیر:با هر کس طرح دوستی نریز که هر چه صدمه دیده ای از دوست بد بوده است. در عشق شکست خورده ای. اما همه چیز دوباره رو به راه می شود. عشق پاک و بی آلایشت را نصیب هر کسی نکن زیرا آنان ظاهر خوب و باطنی تیره دارند. در زمان احتیاج هم در هر خانه ای را نزن که حاجت تو در زور بازویت می باشد.

فال روزانه متولدین تیر(سرطان)

امروز در بخش های حرفه‌ای بسیار موفق خواهید بود اما مجبور هستید که تمام وقت کار کنید. رئیس تان از شما قدردانی خواهد کرد اما همکارانتان از این موضوع خوشحال نخواهند شد. بهترین کار این است که از دیگران بپرسید که چه کاری باید انجام دهید. به نیازهای شریک عاطفیتان بیشتر توجه کنید.

دیر است که دلدار پیامی نفرستاد***ننوشت سلامی و کلامی نفرستاد

صد نامه فرستادم و آن شاه سواران***پیکی ندوانید و سلامی نفرستاد

تعبیر:هر چقدر کوشش کنی همانقدر نتیجه می گیری. به امی این نباش که از غیب برایت کاری انجام شود. همه چیز برای موفقیت مهیاشت کمی همت لازم است. کوچکترین خلافی باعث می شود هر چه را به دست آورده ای از دست بدهی. پایت را از گلیم خویش درازتر نکن. خداوند گواه بر اعمال توست. تلاشت را بیشتر کن، عمر زودگذر است. شما ذکرت سلامتی برای دیگران و خود باشد.

فال روزانه متولدین مرداد(اسد)

مشکلات زیادی در محیط کاری وجود دارد که باید با آنها برخورد کنید و همین موضوع باعث می‌شود که شما احساس خستگی زیادی داشته باشید. علیرغم ایراد های که دارید، فرصت موفق شدن شما امروز محدود است. از هرگونه ریسک کردن اجتناب کنید. صبور باشید و به چیزی اصرار نورزید.

به ملازمان سلطان که رساند این دعا را***که به شکر پادشاهی ز نظر مران گدا را

ز رقیب دیوسیرت به خدای خود پناهم***مگر آن شهاب ثاقب مددی دهد خدا را

تعبیر:رشته ی کار از دستتان رها شده، برای رسیدن به هدف خواب و رویا را کنار بگذار و تقوی پیشه کن. عجله و شتاب نداشته باش، صبور باش، روزگار وصل نزدیک است. دوست را از دشمن تشخیص بده، گذشته ها را فراموش کن و به روشنایی ها بیندیش.

فال روزانه متولدین شهریور(سنبله)

امروز قدرت تمرکز کردن شما به طرز عجیبی بسیار عالی است و همین موضوع باعث خواهد شد که در محیط کاری بیشتر کارآمد باشید.با مدیریت عالی که دارید می توانید از یک درگیری در محیط کاری تان جلوگیری کنید. باید توصیه های همکارانتان را نیز در نظر بگیرید.امروز بعد از ظهر اخبار خوبی از سمت یکی از بستگان دریافت می کنید

لعل سیراب به خون تشنه لب یار من است***وز پی دیدن او دادن جان کار من است

شرم از آن چشم سیه بادش و مژگان دراز***هر که دل بردن او دید و در انکار من است

تعبیر:از اینکه اگر پیروز نشوی می ترسی و مدام در حال رنجیدن هستی تا رنج نبینی به مقصود نمی رسی. اگر قرار باشد با نبودن درد و مشقت وصل حاصل شود، نتیجه ی کار برایت لذت بخش نخواهد بود و در راه رسیدن به مقصود امکان از دست دادن مال و آبرو نیز می باشد.

فال روزانه متولدین مهر(میزان)

شرایط مالی تان ممکن است به زودی بهبود پیدا کند. پاداش و یا ارثی دریافت خواهید کرد. فرصت هایی خواهید داشت که سرمایه گذاری سودآوری را انجام دهید اما باید محتاط باشید. امروز بعد از ظهر برای یک سفر خانوادگی آماده خواهید شد. باید از انجام کارهای عجولانه اجتناب کنید و همچنین از حدس و گمان نیز بپرهیزید

شنیده‌ام سخنی خوش که پیر کنعان گفت***فراق یار نه آن می‌کند که بتوان گفت

حدیث هول قیامت که گفت واعظ شهر***کنایتیست که از روزگار هجران گفت

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

فال روزانه متولدین آبان(عقرب)

اگر مجبور هستید که به یک سفر بروید باید به جزئیات آن بسیار توجه داشته باشید. قبل از این که چمدان خود را در ماشین بگذارید باید وسیله نقلیه تان را مجدد از نظر فنی چک کنید. ممکن است بخواهید که مسئولیت های زیادی را به عهده بگیرید. پس از انجام دادن کارهای تجاری امروز اجتناب کنید زیرا در خطر از دست دادن پول هستید

روشن از پرتو رویت نظری نیست که نیست***منت خاک درت بر بصری نیست که نیست

ناظر روی تو صاحب نظرانند آری***سر گیسوی تو در هیچ سری نیست که نیست

تعبیر:حوادث زیادی در آینده برایت اتفاق می افتد پس بیدار و هوشیار باش. برای رسیدن به خوشی آینده، روزگار امروزت را خراب نکن. از اینکه بعضی ها همه چیز دارند و تو نداری ناراحت نباش زیرا تو گوهری داری که بقیه از داشتن آن محرومند. دنیا سرابی بیش نیست حتی سبزه و گل و دشت چند صباحی می مانند. تکیه بر این عالم فانی نکن.

فال روزانه متولدین آذر( قوس)

به دلیل خلاقیت زیادی که دارید می خواهید کارهای جدیدی را انجام دهید. اگر برنامه های تان درست نباشد بهتر است که از آنها دست بکشید. یک مشکل جزئی بزرگتر خواهد شد. باید زمانی را برای استراحت کردن خود اختصاص دهید

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر:با خیال او زندگی می کنی. مدعی هستی که عاشق شده ای اما می دانی که برای رسیدن به وصال یار باید صبر داشته باشی. با گوشه نشینی کار به جایی نمی بری. تلاش کن، هر چند که سال ها طول بکشد. ولی عاقبت به مراد خودت می رسی.

فال روزانه متولدین دی(جدی)

امروز صبح نمی توانید طبق برنامه های خود پیش بروید و این قضیه شما را عصبی می کند. سعی کنید به جزئیات برنامه های تان به همراه همکاران و دوستانتان توجه داشته باشید. باید سعی کنید آرام باشید و بر روی کارهایی که در دست دارید تمرکز کنید. از هر گونه حدس و گمان اجتناب کنید.

لعل سیراب به خون تشنه لب یار من است***وز پی دیدن او دادن جان کار من است

شرم از آن چشم سیه بادش و مژگان دراز***هر که دل بردن او دید و در انکار من است

تعبیر:از در آشتی درآی، وگرنه ایام جوانیت خراب می شود. کاری نکن که در زمان پیری افسوس جوانی را بخوری. در همه حال به خدا پناه ببر. مواظب باش در راهی که قدم گذاشته ای به خطا نروی. به هشدار پیران گوش کن. فریب ظواهر را نخور و فقط بنده ی خداوند باش.

فال روزانه متولدین بهمن(دلو)

امروز صبح مضطرب هستید و همین موضوع بر روی روابط شما با شریک عاطفی تان تاثیر خواهد گذاشت. از به کار بردن کلمات توهین آمیز اجتناب کنید وگرنه دعوا خواهید کرد. امروز زمان خوبی برای مسافرت رفتن و یا دیدن دوستان تان نمی باشد. فرصتی دارید که تصمیماتی را بگیرید تا بتوانید سود مالی زیادی را به دست آورید. امروز می توانید به حس درونی تان اطمینان کنید

دل سراپرده محبت اوست***دیده آیینه دار طلعت اوست

من که سر درنیاورم به دو کون***گردنم زیر بار منت اوست

تعبیر:کاری را که می خواهید انجام بدهید پنهان کنید. کار را هر چند کوچک است بزرگ بدانید، خیال پردازی را کنار بگذارید و وقت را غنیمت شمارید تا صاحب مقام و منزلت شوید. روزگار تنگدستی به پایان رسیده و زمان آسایش است. عمرتان طولانی است وضعیت فعلی تان تغییر می کند.

فال روزانه متولدین اسفند(حوت )

اگر چه عرض هنر پیش یار بی‌ادبیست***زبان خموش ولیکن دهان پر از عربیست

پری نهفته رخ و دیو در کرشمه حسن***بسوخت دیده ز حیرت که این چه بوالعجبیست

تعبیر:آبی که ریخته شد دیگر جمع نمی شود. کاریست که انجام شده در صدد باش تا جبرانش کنی. هیچ سر بی گناهی بالای دار نمی رود. شما از این ورطه نجات پیدا می کنی. کدورت را با صفای دل به خوبی جواب بده. بندها باز می شوند و تو به آزادی خواهی رسید.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید