فال روزانه سه شنبه ۲۴ اسفند روز 15 مارس 2022 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

1229
graphicstock.com

فال روزانه متولدین فروردین

روز بسیار خوبی را شروع کرده‌اید و به لحاظ سلامت و نشاط چیزی کم ندارید، به لطف چنین روحیه‌ا‌ی، کارها را زودتر از همیشه انجام دهید و فرصت فراغتی برای خودتان مهیا کنید. مدت‌ها پیش برای انجام کاری سرمایه‌گذاری کرده‌اید و امروز پول و سرمایه شما به بار می‌نشیند و از این سرمایه‌گذاری سود چشمگیری روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌شود. پدر یا مادر یا یکی از بزرگ‌تان فامیل، حال و روز خوشی ندارد و امروز بهتر است سری به ایشان بزنید و تا می‌توانید از وی پرستاری کنید. رابطه خوبی با همسر یا عشق‌زندگی‌تان ندارید و احساس می‌‌کنید که در عشق سردرگم‌ شده‌اید، این احساس را با عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید و اجازه ندهید فاصله‌ای که میان شما افتاده، عمیق‌تر شود. رضایتی از شغل‌ و حرفه‌تان ندارید و به دنبال موقعیت‌های کاری بهتری می‌گردید، امروز این موقعیت فراهم خواهد شد و شغلی که همیشه آرزوی آن را داشتید به شما پیشنهاد می‌شود. چیز مهمی را در منزل یا محل‌کار گم کرده‌اید و امروز آن را پیدا می‌کنید و نگرانی‌های‌تان برطرف خواهد شد.

راهیست راه عشق که هیچش کناره نیست***آن جا جز آن که جان بسپارند چاره نیست

- Advertisement -

هر گه که دل به عشق دهی خوش دمی بود***در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

تعبیر:قدر جوانی را بدانید. منتظر خبری خوش باشید که برای آن دست به دعا برداشته اید. از چیزی نترسید، ایمانتان شما را از هر طوفانی نجات می بخشد. به بازوی خودتان متکی باشید. خودتان را از بند مادی رها کنید و به قران توسل جوئید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز وقت خوبی است که اعضای خانواده را برای گشت‌و‌گذار و خرید به بازار ببرید، چنین موقعیتی را به فال نیک بگیرید و در کنار اهل منزل گشتی در بازار بزنید، اما مواظب خرج‌های‌تان باشید چرا که احتمال دارد ولخرجی کنید و برای آینده پولی در جیب‌تان باقی نماند. امروز میان شما و یکی از آشنایان مشاجره‌ای در می‌گیرد، تا جایی که امکان دارد این مشاجره را ادامه ندهید و نگذارید احترام میان شما لکه‌دار شود. گره‌ای در کارهای شما افتاده و به رغم‌ اینکه تلاش زیادی به خرج‌داده‌اید، این گره باز نشده است، امروز این مشکل برطرف می‌شود و با خیال راحت می‌توانید دمی استراحت کنید. عادت دارید در خصوص رفتار اطرافیان عجولانه قضاوت کنید، چنین رویکردی شما را به فرد منفوری تبدیل کرده که کسی علاقه‌ای با نشست و برخواست با شما ندارد. امروز تصمیم به تغییر این روحیه بگیرید و عجولانه‌ قضاوت‌کردن را کنار بگذارید.

منم که گوشه میخانه خانقاه من است***دعای پیر مغان ورد صبحگاه من است

گرم ترانه چنگ صبوح نیست چه باک***نوای من به سحر آه عذرخواه من است

تعبیر:آبی که ریخته شد دیگر جمع نمی شود. کاریست که انجام شده در صدد باش تا جبرانش کنی. هیچ سر بی گناهی بالای دار نمی رود. شما از این ورطه نجات پیدا می کنی. کدورت را با صفای دل به خوبی جواب بده. بندها باز می شوند و تو به آزادی خواهی رسید.

فال روزانه متولدین خرداد

روزی بی‌انگیزه و کسالت‌آور را شروع کرده‌اید و حوصله انجام کاری را ندارید، اما حیف است عمر خود را به کسالت بگذرانید و امروز با انجام کاری که علاقه زیادی به آن دارید، روحیه و انگیزه کسب کنید. یکی از اعضای خانواده به کمک شما نیاز دارد، امروز زمان خوبی است که دست یاری به سمت این فرد دراز کنید و به ایشان ثابت نمایید که همیشه روی کمک شما می‌تواند حساب‌باز کند. میان همسر یا عشق‌زندگی‌تان و خانواده‌اش مشاجره‌ای در گرفته و عشق‌زندگی‌تان امروز حسابی دلخور است، در این مشاجره مداخله نکنید و اجازه دهید ریش‌سفید‌های فامیل برای حل این مشاجره آستین بالا بزنند. امروز فردی که احساس می‌‌کنید بدخواه شما است با شما صحبت خواهد کرد و شرایط صلح و آشتی میان شما و این فرد مهیا می‌شود. مدتی است به فکر انجام کاری جدید و نوآورانه افتاده‌اید، اما امروز زمان خوبی برای انجام این کار نیست و زمانی به فکر انجام این کار جدید باشید که با برنامه‌ریزی و مشورت با دوستان و آشنایان، اطلاعات بیشتری درخصوص این کار بدست آورده باشید.

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر:با یک عذرخواهی همه چیز درست می شود و انشاالله از بند غم رهایی خواهی یافت. خداوند از تو حرکت می خواهد و خود برکت عطامی فرماید. روی به آستان حق بیاور تا به مقام عالی برسی. نذری کرده ای که اگر از این ورطه ی غم نجات پیدا کنی تا دم مرگ از راه راست برنمی گردی.

فال روزانه متولدین تیر

در بستر بیماری گرفتار شده‌اید و از عارضه‌ای جسمی، درد می‌کشید. در چنین روزهایی بهتر است به جای اینکه فشار بیشتری به بدن‌تان وارد کنید، به خودتان مرخصی بدهید و با استراحت و مراجعه به پزشک، بهبودی کامل حاصل نمایید. یکی از اعضای خانواده که احتمالاً برادر شما است به مشکلی برخورد کرده و کاری از دستش برای حل این مشکل بر نمی‌آيد، امروز به این فرد قول بدهید که در اولین فرصت هر کاری از دست‌تان بر می‌آید را برای ایشان انجام خواهید داد. رابطه شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان به مرحله حساسی رسیده است و اگر مواظب رفتارهای‌تان نباشید، احتمال مشاجره و جدایی میان شما و عشق‌زندگی‌تان وجود دارد. امروز یکی از آشنایان نزدیک که خاطرش برای شما بسیار عزیز است، به ملاقات‌تان می‌آید و این دید و بازدید فرصتی را برای زنده‌کردن خاطره‌های خوش گذشته فراهم می‌کند.

خوشتر ز عیش و صحبت و باغ و بهار چیست***ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست

هر وقت خوش که دست دهد مغتنم شمار***کس را وقوف نیست که انجام کار چیست

تعبیر:مسئله به این کوچکی را بزرگ نکن. چند صباحی را که زنده ای خوش باش و به اطر مسائل کوچک خود را آزار نده. می خواهی همه چیز را بدون هیچ سعی و تلاشی به راحتی به دست بیاوری. در راه خدا قدم نمی گذاری ولی انتظار بهشت داری. نامت نیکوست به عاقبت کاری که می کنی فکر کن.

فال روزانه متولدین مرداد

اهل ورزش و تحرک هستید، اما تاکنون فرصتی برای ورزش دست نداده است و به لحاظ سلامتی وضعیت خوبی ندارید، امروز زمان خوبی فراهم می‌شود تا در باشگاه ورزشی ثبت‌نام نمایید و در کنار ورزش، تا می‌توانید تفریح کنید. امروز فردی از شما درخواست پول می‌کند، اما این فرد اهل بازپرداخت پول نیست و اگر به ایشان پولی بدهید، هرگز رنگ پول‌تان را نخواهید دید. یکی از آشنایان که ادعای دوستی زیادی با شما دارد، دائم خودش را به شما نزدیک‌تر کرده است و ادعای رفاقتی عمیق و ماندگار دارد، اما این ادعا، دروغی بیش نیست و این فرد می‌خواهد از شما سوء‌استفاده کند، در نتیجه از همین امروز رابطه‌تان را با وی تغییر دهید و به ایشان بفهمانید که به این راحتی‌ها کلاه سر شما نمی‌رود. امروز در محل کار یا منزل اتفاق پسندیده‌ای برای شما رخ می‌دهد و این اتفاق، ناراحتی‌ها و روزمرگی‌ها را از ذهن شما بیرون می‌کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان انتظار دارد که بعدازظهر را در کنار هم بگذرانید، این فرصت مهیا خواهد شد و بعدازظهری عاشقانه را تجربه خواهید کرد.

ای هدهد صبا به سبا می‌فرستمت***بنگر که از کجا به کجا می‌فرستمت

حیف است طایری چو تو در خاکدان غم***زین جا به آشیان وفا می‌فرستمت

تعبیر:با یک عذرخواهی همه چیز درست می شود و انشاالله از بند غم رهایی خواهی یافت. خداوند از تو حرکت می خواهد و خود برکت عطامی فرماید. روی به آستان حق بیاور تا به مقام عالی برسی. نذری کرده ای که اگر از این ورطه ی غم نجات پیدا کنی تا دم مرگ از راه راست برنمی گردی.

فال روزانه متولدین شهریور

رؤیای بزرگی را در سر دارید و این آرزو خواب و خوراک را از شما ربوده است، فاصله زیادی با تحقق این رؤیا ندارید و به این آرزو جدی‌تر فکر کنید و با برنامه‌ریزی به فکر اجرای آن باشید. انسان احساساتی هستید و با چیزهای کوچک خوشحال یا ناراحت می‌شوید، فراموش نکنید که دنیا پستی‌ و بلندی‌های زیادی دارد و از امروز تصمیم بگیرید که بیشتر از گذشته احساسات خود را کنترل کنید. مدتی پیش اندوخته‌ای را کنار گذاشته‌اید و امروز گرفتار مشکلی خواهید شد و برای حل این مشکل، چاره‌ای به غیر از برداشت از اندوخته‌تان وجود ندارد. اما غم به دل خود راه ندهید، چرا که در آینده‌ای نزدیک پولی به دست شما می‌رسد و جای خالی خرجی که امروز انجام داده‌اید پر خواهد شد. روی کمک اعضای خانواده حساب‌ نمی‌کنید و همیشه تمایل دارید مشکلات را یکه‌و‌تنها حل کنید، فراموش نکنید که با یک دست نمی‌توان چندین هندوانه برداشت و برای حل مشکلات مهم از اعضای خانواده کمک بگیرید. امروز با فردی باتجربه و آگاه از امور زمانه برخورد خواهید داشت، این ارتباط را به فال نیک بگیرید و نصیحت‌های این فرد را در زندگی به کار ببندید.

دل سراپرده محبت اوست***دیده آیینه دار طلعت اوست

من که سر درنیاورم به دو کون***گردنم زیر بار منت اوست

تعبیر:روشنایی و آفتاب خوبی ها در حال طلوع است و این طلعت بسیار مبارک است و سعادت به همراه دارد. اتفاقات شیرینی رخ خواهد داد . شما از در آشتی در می آیید. لحن کلامت را زیباتر کن. خاطرات دردآور را فراموش کن. کاری را که می خواهی انجام بده چون سود سرشاری برایت دارد.

فال روزانه متولدین مهر

تصمیمی را در گذشته گرفته‌اید و این تصمیم شما را به دردسر بزرگی انداخته است، از آنجایی که خودکرده را تدبیر نیست، راهی برای حل این مشکل پیدا نمی‌کنید و در چنین شرایطی پیشنهاد می‌کنیم با بزرگ‌ترهای فامیل یا دوستان با تجربه خود مشورت کنید و مطمئن باشید که این افراد راه رهایی از این مخمصه را به شما نشان خواهند داد. قصد خرید منزل یا کالایی گران‌قیمت را دارید، این معامله را امروز قطعی کنید و خاطرتان جمع باشد که سود سرشاری از این معامله راهی جیب شما خواهد شد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حال و حوصله ندارد و حواسش به شما نیست. در چنین روزهایی مزاحم عشق‌زندگی‌تان نشوید و اجازه دهید گذر زمان حال و روحیه ایشان را بهتر کند. انسان خنده‌رویی نیستید و زندگی را سخت‌ می‌گیرید، فراموش نکنید که خنده بر هر درد بی‌درمان دوا است و از امروز با رویی گشاده به استقبال زندگی بروید.

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر:ایمانت را قوی تر کن تا از رنج ملامت نجات یابی. گرفتاریت برطرف می شود. اگر در عین غمگینی خندیدی شاهکار کرده ای. کسانی که طرفداری تو را می کنند و از آشوب و غوغا نجاتت می دهند. تغییری در خود و افکارت بده. بدی ها را آتش بزن و بخشندگی را در خود پرورش بده.

فال روزانه متولدین آبان

امروز به منزل یکی از دوستان یا آشنایان نزدیک دعوت شده‌اید، این مهمانی را به فال نیک بگیرید و تا می‌توانید خوش بگذرانید. خبری فرخنده به دست شما می‌رسد، این خبر را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و آنها را در این شادی سهیم نمایید. فردی که بدخواه شما است قصد دارد میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان فاصله بیاندازد، قبل از اینکه این نقشه شوم تحقق پیدا کند، این فرد را پیدا کنید و به سزای عملش برسانید. امروز یکی از همکاران یا همسایه‌ها با شما از در دشمنی وارد می‌شود و چوب لای چرخ‌تان می‌گذارد. اجازه ندهید این رفتار ادامه پیدا کند و در اولین فرصت حساب این فرد را کف دستش بگذارید. برنامه‌ای برای آینده ندارید و باری به هرجهت زندگی می‌کنید، چنین رویکردی نه تنها شما را به دستاوردی چشمگیر در زندگی نمی‌رساند، بلکه اعتبار و آبروی‌تان را نیز در نزد دوستان و همکاران زیر سؤال می‌برد، در نتیجه از امروز نقشه‌ای بلند‌مدت برای زندگی‌تان ترسیم کنید و هدف‌های‌ خود را با جدیت دنبال نمایید.

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد***وجود نازکت آزرده گزند مباد

سلامت همه آفاق در سلامت توست***به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد

تعبیر:دیگر خسته شده ای. صبرو قرار نداری از سرگردانی خسته ای و این باعث دل شکستگی تو شده است. فقر و بی پولی عذابت می دهد. مقصود و مراد تو همان ثروت است که برای رسیدن به آن خود را به هر آب و آتشی می زنی. نترس روزی خواهد رسید که همه ی مردم تو را تحسین کنند و از تو کمک می خواهند.

فال روزانه متولدین آذر

روز را با ناراحتی شروع کرده‌اید و اگر مواظب رفتار و گفتار خود نباشید، به احتمال زیاد ناراحتی شما زمینه ایجاد مشاجره‌ای را میان شما و اطرافیان فراهم خواهد کرد. اهل پس‌انداز و صرفه‌جویی نیستید و این رویکرد باعث شده تا اندوخته‌ای نداشته باشید، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و اگر به دنبال ثبات مالی هستید، پس‌انداز و صرفه‌جویی را از همین امروز شروع کنید. گرفتار مشکلی شده‌اید و این مشکل فکر و ذهن شما را حسابی مشغول کرده است، اما غم به دل خودتان راه ندهید چرا همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز متوجه این مشکل می‌شود و به شما در حل آن کمک خواهد کرد.

زلف آشفته و خوی کرده و خندان لب و مست***پیرهن چاک و غزل خوان و صراحی در دست

نرگسش عربده جوی و لبش افسوس کنان***نیم شب دوش به بالین من آمد بنشست

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

فال روزانه متولدین دی

برای برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری تان عجله نکنید و با صبر و حوصله و مشورت با دوستان و افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، برنامه‌ای قابل‌اجرا و بلندپروازانه آماده کنید. مشکلات به سراغ شما می‌آیند، برای حل این مشکلات از دست کسی کمکی بر نمی‌آید و باید به تنهایی آستین بالا بزنید و مشکلات را یکی‌پس‌از دیگری حل کنید. تلاش شما به بار خواهد نشست و مزد زحمات‌ خود را خواهید دید.

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر:رسیدن خبر خوش نزدیک است که نوید فتح و خوشبختی می دهد. از حریفان و رقیبان نترس. خداوند فتنه ی آنها را خنثی می کند. بخت با توست، اطرافیانت تکیه گاه محکمی برای تو خواهند بد. به جای غرور وقار داشته باش.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز بوسیله دوستان یا آشنایان با فردی آگاه و دنیادیده ملاقات خواهید کرد، گفته‌های این فرد تأثیر زیادی در افکار شما خواهد داشت، در نتیجه این گفته‌ها را یادداشت کنید و در آینده به کار بگیرید. مدتی است که یکی از دوستان یا آشنایان پولی از شما قرض کرده و تاکنون خبری از پرداخت این پول در کار نبوده است، اما امروز این فرد پول‌تان را تمام‌و‌کمال بازپس خواهد داد و به لحاظ مالی اوضاع‌تان بهتر می‌شود. به لحاظ کاری روز خوبی را شروع نکرده‌اید و در محل کار یا منزل، با مشکلاتی روبرو خواهید شد، برای حل این مشکلات کاری از دست شما بر نمی‌آید و چاره‌ای ندارید که از دوستان و همکاران کمک بگیرد. روز بسیار حساسی را شروع کرده‌اید و اگر مواظب نباشید، اشتباه فاحشی را مرتکب خواهید شد، در نتیجه شش‌دانگ حواس‌تان را جمع کنید تا دست از پا خطا نکنید.

یا رب این شمع دل افروز ز کاشانه کیست***جان ما سوخت بپرسید که جانانه کیست

حالیا خانه برانداز دل و دین من است***تا در آغوش که می‌خسبد و همخانه کیست

تعبیر: او تو را خیلی دوست دارد و تا زمان مرگ فراموشت نخواهد کرد ولی خود را در مقابلش کوچک نکن. تو هم به او فکر می کنی. مصلحت در این است که یار عشق خود را بروز ندهد و همه چیز را با شوز دل تحمل کند تا تو هم در مراحل عشق به پای او برسی.

فال روزانه متولدین اسفند

روز خوبی را آغاز نکرده‌اید و اگر مواظب دارایی‌های خود نباشید، چیزی از مال‌و‌منال‌تان گم یا دزدیده خواهد شد. به لحاظ کاری نیز روز خوبی را درپیش ندارید و عقدقرارداد و معامله‌های تجاری را به فردا موکول کنید، در غیر این‌صورت ضرر هنگفتی را متحمل خواهید شد. مدتی است که وقتی را برای انجام کارهای مذهبی یا مراقبه و مدیتیشن کنار نگذاشته‌اید، امروز بهترین زمان برای انجام این‌کارها است و با مدیتیشن و مراقبه یا کارهای مذهبی آرامش روح و جان‌تان را تضمین نمایید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان برنامه‌ خاصی برای شما تدارک دیده و امروز کاری می‌کند که از همیشه بیشتر عاشق ایشان شوید.

خیال روی تو در هر طریق همره ماست***نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست

به رغم مدعیانی که منع عشق کنند***جمال چهره تو حجت موجه ماست

تعبیر:هنوز خیلی خامی چیزهایی را که به دست آورده ای از دست خواهی داد. استراحت و آسایش دیگر کافی است به عقل خودت رجوع کن. نفس اماره را در خود از بین ببر که این نفس بنیادت را از بین می برد چون باد پائیزی بهار دل تو را پیر می کند و این را هم بدان که همگان از کارهای پنهانی تو باخبرند.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید