فال روزانه سه شنبه ۲ فروردین روز 22 مارس 2022 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

1530
graphicstock.com

فال روزانه متولدین فروردین
انسان زحمت‌کشی هستید، اما به اندازه‌ای که تلاش می‌کنید، دستاوردی در زندگی نداشته‌اید و امروز این رویکرد شما را خسته و افسرده کرده است، فراموش نکنید که کلید موفقیت در استمرار به تلاش و کوشش نهفته است و در آینده‌ای نزدیک مزد زحمت‌های شبانه‌روزی‌تان را خواهید گرفت. به لحاظ کاری روز خوبی را شروع کرده‌اید و اعضای منزل یا همکاران بدون اینکه از آنها درخواست کرده باشید، برای کمک به شما آستین بالا می‌زنند. عازم سفری هستید اما خطری در این سفر شما را تهدید می‌کند و بهتر است چنین سفر خطرناکی را به آینده موکول کنید.

دوش از مسجد سوی میخانه آمد پیر ما***چیست یاران طریقت بعد از این تدبیر ما

ما مریدان روی سوی قبله چون آریم چون***روی سوی خانه خمار دارد پیر ما

- Advertisement -

تعبیر:ستاره ی اقبال تو می درخشد. در راهی که قدم گذاشته ای پیروز می شوی و به مقام عالی می رسی در این زمان از یاد خدا غافل مشو. هر چند به پای قارون نمی رسی. همین بس که در عشق ورزیدن و رسیدن به کمال سعی و اهتمام می کنی.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

روزی سرشار از انرژی و نشاط را شروع کرده‌اید، این روحیه را تا پایان روز حفظ کنید و مشکلات را یکی پس‌ازدیگری از سر راه بردارید. امروز به مهمانی یا جلسه کاری مهمی دعوت هستید، در این مراسم با فرد سرشناس و بانفوذی آشنا خواهید شد و این فرد پیشنهادهایی برای موفقیت شما در کارها مطرح می‌کنید، این پیشنهاد‌ها را در اولین فرصت عملی کنید و مطمئن باشید که ضرر نمی‌کنید. یکی از همسایه‌ها یا همکاران، بد شما را می‌خواهد و همیشه چوب‌ لای چرخ کارهای‌تان می‌گذارد، امروز زمان خوبی است که حساب این فرد را کف دستش بگذارید و به وی ثابت کنید که به هیچ‌قیمتی نمی‌تواند مانع موفقیت شما شود. مشکلی قدیمی و ریشه‌دار میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد، امروز این مشکل زمینه ناراحتی و مشاجره‌ای را بین شما ایجاد می‌کند. از آنجایی که ادامه این وضعیت فاصله‌ زیادی بین شما و عشق‌زندگی‌تان خواهد انداخت، امروز با ایشان صحبت کنید و این مشکل قدیمی را یک‌بار برای همیشه حل نمایید.

دیر است که دلدار پیامی نفرستاد***ننوشت سلامی و کلامی نفرستاد

صد نامه فرستادم و آن شاه سواران***پیکی ندوانید و سلامی نفرستاد

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز یکی از دوستان یا اعضای خانواده به شما هدیه‌ای ارزشمند پیشکش می‌کند و این هدیه موجبات خوشی و رضایت‌خاطر شما را فراهم خواهد کرد. کشمکش‌های زیادی با همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید و مدتی است که روی خوشی و محبت را ندیده‌اید، امروز سنگ‌های‌تان را با همسر یا عشق‌‌زندگی‌تان وا بکنید و به گونه‌ای زندگی کنید که سخنی به غیر از عشق و محبت میان شما ردوبدل نشود. مدتی است که مشغول انجام کاری هستید، امروز این کار به پایان می‌رسد و فرصتی پیدا می‌کنید تا دمی استراحت کنید و از دست‌رنج خود لذت ببرید. کار جدیدی به شما پیشنهاد شده است اما بهتر است قبل از قبول این کار، حسابی فکر کنید و تمام جوانب این شغل جدید را در نظر بگیرید.

ساقی بیار باده که ماه صیام رفت***درده قدح که موسم ناموس و نام رفت

وقت عزیز رفت بیا تا قضا کنیم***عمری که بی حضور صراحی و جام رفت

تعبیر:به سهولت و راحتی به مقام و مادیات نخواهی رسید. همه چیزت باید در حد کمال باشد. باطن خوب، کار حلال، هوشیاری و تقوی، در این صورت است که به هدف خواهی رسید و به هر مقام و منزلتی که رسیدی سر تعظیم در برابر خداوند فرود آر وگرنه باز همه چیز را از دست خواهی داد.

فال روزانه متولدین تیر

امروز فردی از شما درخواست پول می‌کند، اما این فرد اهل پس‌دادن پول نیست و اگر به ایشان پول بدهید، دیگر هرگز روی پول‌تان را نخواهید دید. انسان زحمت‌کش و مردم‌دوستی هستید و همکاران یا اعضای منزل امروز برای چنین روحیه‌ای از شما قدردانی خواهند کرد. به لحاظ کاری روز خلوتی را شروع کرده‌اید و فرصتی پیدا خواهید کرد تا کارهای عقب‌افتاده را انجام دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان از بودن در کنار شما احساس خوشبختی می‌کند، امروز به ایشان ثابت کنید که این احساس یک‌طرفه نیست و بودن ایشان در کنار شما چیزی به غیر از عشق و خوشبختی برای‌‌تان به دنبال نداشته است.

زلف آشفته و خوی کرده و خندان لب و مست***پیرهن چاک و غزل خوان و صراحی در دست

نرگسش عربده جوی و لبش افسوس کنان***نیم شب دوش به بالین من آمد بنشست

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

فال روزانه متولدین مرداد

یکی از مشکلات شما که مدت‌ها است نگران آن هستید، امروز حل خواهد شد و بار نگرانی را به زمین خواهید گذاشت. یکی از دوستان یا آشنایان توقع‌های زیادی از شما دارد و این روحیه باعث شده تا میان شما و ایشان شکرآب شود، در اولین فرصت با وی صحبت کنید و به ایشان بفهمانید که توقع بی‌جایی از شما داشته اشت، در غیر این‌صورت هرکاری که از دست شما بر می‌آید را برای ایشان انجام می‌‌دهید. برنامه‌ای برای زندگی ندارید و به همین دلیل به دستاورد چشمگیری هم نرسیده‌اید، امروز زمان خوبی است که برنامه‌ای بلند‌مدت برای خودتان تنظیم کنید و با‌نظم و تلاش، آینده‌ای سرشار از دستاوردهای چشمگیر برای خودتان رقم بزنید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد، این مشاجره به دلیل اختلاف‌نظر شما و ایشان ایجاد خواهد شد، در نتیجه تا می‌توانید از اختلاف‌نظرهای بی‌ارزش دوری کنید و اجازه ندهید میان شما عشق‌زندگی‌تان کدورتی ایجاد شود.

روضه خلد برین خلوت درویشان است***مایه محتشمی خدمت درویشان است

گنج عزلت که طلسمات عجایب دارد***فتح آن در نظر رحمت درویشان است

تعبیر:یا علی بگو و از جا بلند شو، تلاش کن. تنبلی را کنار بگذار و غم ایام را مخور. مشکلات مادی تو حل می شود. بدنامی دامنت را نمی گیرد. نفس اماره ی خود را از بین ببر و راز دل خود را به کسی نگو. تو به دلآرام خودت می رسی. صبر داشته باش و مقاومت کن تا روزی به کام دلت برسی.

فال روزانه متولدین شهریور

خبری از اعتماد به‌نفس در زندگی شما نیست و تن به انجام کارهای مهم نمی‌دهید. قبل از اینکه این رویکرد شما را از همقطاران‌تان عقب بیاندازد، فکری به حال ارتقا اعتمادبه‌نفس خود بردارید و عنان زندگی را در اختیار بگیرید. رفتار همسر یا عشق‌زندگی‌تان را دائم زیرنظر دارید و برای انجام کوچک‌ترین اشتباهی، وی را به باد تمسخر می‌گیرید، این رویکرد چیزی به غیر از تخریب رابطه شما و عشق‌زندگی‌تان به دنبال ندارد و در اولین فرصت به فکر اصلاح رفتار خود باشید. تغییری مهم در محل کار یا منزل باید انجام دهید اما همیشه از زیر بار انجام این تغییر شانه خالی می‌کنید، امروز زمان خوبی است که برای این تغییر آستین بالا بزنید و مطمئن باشید، این تغییر زمینه پیشرفت‌های زیادی را برای شما فراهم خواهد کرد. به پدر و مادر یا بزرگان فامیل احترام نمی‌گذارید و از آنها خبر نمی‌گیرید، قبل از اینکه این رویکرد دلخوری بزرگان فامیل را به دنبال داشته باشد، در اولین فرصت سری به آنها بزنید و از ریش‌سفید‌های فامیل دلجویی نمایید.

جمالت آفتاب هر نظر باد***ز خوبی روی خوبت خوبتر باد

همای زلف شاهین شهپرت را***دل شاهان عالم زیر پر باد

تعبیر:به لطف و عنایت خداوند و با همت بلند به آرزوی دیرین خودتان خواهید رسید. غرور را کنار بگذارید و پیشنهاد خودتان را عنوان کنید. در کارتان مشورت نمائید و امیدتان را از دست ندهید. تکیه بر ظواهر ننمائید. دست به دعا بردارید. با توکل به حق هر کار غیرممکن ممکن می شود.

فال روزانه متولدین مهر

امروز به مشکل بزرگی برمی‌خورید و به تنهایی قادر به حل این مشکل نخواهید بود، در چنین مواقعی روی کمک دوستان یا اعضای خانواده حساب باز کنید و مطمئن باشید که دست شما را در گرفتاری‌ها خواهند گرفت. قسمتی از اندوخته خود را در انجام کاری سرمایه‌گذاری کرده‌اید، این سرمایه‌گذاری امروز به بار می‌نشیند و سود چشمگیری روانه حساب‌های بانکی‌ شما خواهد شد. از این اتفاق درس بگیرید و در آینده بیشتر به دنبال موقعیت‌هایی برای سرمایه‌گذاری‌های سودآور باشید. یکی از همکاران یا همسایه‌ها قرار بوده کاری را برای شما انجام دهد، اما امروز متوجه می‌شوید که تصمیمی برای انجام این کار ندارد. در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که دیگر روی این فرد حساب باز نکنید و در آینده مشکلات خود را به افراد قابل‌اعتماد واگذار نمایید.

صحن بستان ذوق بخش و صحبت یاران خوش است***وقت گل خوش باد کز وی وقت میخواران خوش است

از صبا هر دم مشام جان ما خوش می‌شود***آری آری طیب انفاس هواداران خوش است

تعبیر:زیاد عجله می کنی، هر چند که همه می دانند چه روزهای سختی را پشتسر می گذاری. همگان ظاهر را می بینند پس برای حفظ آبرو ظواهر را حفظ ک. بسیار بی تجربه ای اما ادعای با تجربه بودن می کنی. کاری نکن که انگشت نما شوی، تو جوهر خوبیبرای کار داری همین مسئله باعث م شود تو به مراد برسی و تن خسته ات التیام پیدا کند.

فال روزانه متولدین آبان

 زندگی را جدی نگرفته‌اید و عمر شما مثل برق و باد گذشته است، به جای تمرکز بر چیزهای پیش‌پاافتاده، به دنبال اهداف مهم و کارامد باشید و دستاوردهای چشمگیر را رقم بزنید. نشانه‌هایی برای پیشرفت و موفقیت در پیش روی شما قرار می‌گیرد، این نشانه‌ها را سرسری نگیرید و به احساس خود اطمینان کنید.

مرحبا ای پیک مشتاقان بده پیغام دوست***تا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست

واله و شیداست دایم همچو بلبل در قفس***طوطی طبعم ز عشق شکر و بادام دوست

تعبیر:زیاد عجله می کنی، هر چند که همه می دانند چه روزهای سختی را پشتسر می گذاری. همگان ظاهر را می بینند پس برای حفظ آبرو ظواهر را حفظ ک. بسیار بی تجربه ای اما ادعای با تجربه بودن می کنی. کاری نکن که انگشت نما شوی، تو جوهر خوبیبرای کار داری همین مسئله باعث م شود تو به مراد برسی و تن خسته ات التیام پیدا کند.

فال روزانه متولدین آذر

روز حساسی در پیش‌روی شما است و اگر حواس‌تان را جمع نکنید، احتمال دارد با ضرر مالی روبرو شوید. بعدازظهر فرصتی دست می‌دهد تا با اعضای منزل بنشینید و لحظه‌‌های شادی را تجربه کنید، این فرصت را غنیمت بدانید و به اهل منزل ثابت کنید که از هر فرصتی برای بودن در کنار آنها بهره می‌گیرید. مدتی است که قصد انجام کار مهمی را دارید، اما هرگز شرایطی برای انجام این کار مهیا نشده است، امروز این شرایط فراهم خواهد شد و با انجام این کار، زندگی خود را تغییر دهید. ذهن آشفته‌ای دارید و نگرانی و غصه دست از سر شما برنمی‌دارید، در چنین شرایطی وقتی را برای انجام کارهای مذهبی یا مدیتیشن و مراقبه کنار بگذارید و آرامش قلبی و ذهنی پیدا کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز کاری مطابق با میل شما انجام می‌‌دهد و حسابی خوشحال‌تان می‌کند. این رفتار را جبران کنید و شما نیز به عشق‌زندگی‌تان بفهمانید که از جان و دل دوستش دارید.

یا رب این شمع دل افروز ز کاشانه کیست***جان ما سوخت بپرسید که جانانه کیست

حالیا خانه برانداز دل و دین من است***تا در آغوش که می‌خسبد و همخانه کیست

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

فال روزانه متولدین دی

انسان ولخرجی هستید و خرید‌های نابجا و غیر‌ضروری شما را به مرز ورشکستگی کشانده است، این رویکرد را تغییر دهید و از امروز وسواس ‌بیشتری برای خرج‌های زندگی‌تان داشته باشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان رازی را در سینه دارد و امروز این راز را با شما درمیان خواهد گذاشت، این راز را سربه‌مهر نگه دارید و اجازه ندهید کسی غیر از شما از راز عشق‌زندگی‌تان باخبر شود. علاقه‌ زیادی به یادگیری دانش و تخصص‌های جدید دارید، این علاقه را به فال نیک بگیرید و با ارتقا مهارت‌های خود، زمینه موفقیت‌های بیشتری را فراهم کنید. امروز یکی از دوستان یا اعضای منزل از شما درخواست کمک می‌کند، اما از آنجایی که سرتان حسابی شلوغ است، شرایطی برای کمک به این فرد مهیا نمی‌شود، در نتیجه از ایشان عذرخواهی کنید و به وی قول بدهید که در اولین فرصت هرکاری که از دست‌تان بر می‌‌آید را برای این فرد انجام خواهید داد.

ساقیا آمدن عید مبارک بادت***وان مواعید که کردی مرواد از یادت

در شگفتم که در این مدت ایام فراق***برگرفتی ز حریفان دل و دل می‌دادت

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

فال روزانه متولدین بهمن

انسان مهربان و مردم‌داری هستید و هرکاری که از دست‌تان برمی‌‌آید را برای اطرافیان انجام می‌دهید. این رویحه باعث شده تا فردی که نیت شومی دارد از این رفتار شما سوء‌استفاده کند و نقشه‌های پلیدی برای شما بکشد. این فرد را شناسایی کنید و به ایشان ثابت نمایید به هر اندازه که مهربان و نوع‌دوست هستید، به همان اندازه نیز می‌توانید خشن و تلافی‌جو باشید. هنر یا مهارت خاصی دارید و کسی تاکنون قدر هنر شما را ندانسته است، امروز شرایطی فراهم می‌شود تا هنرنمایی کنید و مهارت و تخصص خود را به رخ دیگران بکشید. به لحاظ کاری روز خلوتی را شروع کر‌ده‌‌اید و فرصت فراغتی پیدا خواهید کرد. این اوقات فراغت را به فال نیک بگیرید و به کارهای موردعلاقه‌تان بپردازید. روزی عاشقانه در پیش دارید و امروز به غیر از سخن عشق و محبت، از همسر یا عشق‌زندگی‌تان چیزی نخواهید شنید.

تعبیر:به عهدی که بسته ای وفا کن تا روزگارت مثل عید همیشه خوش و بهاری باشد. غم از دلت بیرون می رود و جای آن را شادی می گیرد. همت داشته باش. طالع تو بسیار روشن است. شکر خدا را بجا بیاور زیرا خزان به زندگی تو راه ندارد. و از این فرصتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را ببر.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز از صبح که از خواب بلند شده‌اید، احساس می‌کنید که کودک درون‌تان بیدار شده و حال‌و‌هوای خوش روزهای کودکی در ذهن‌تان تداعی شده است. این احساس را به فال نیک بگیرید و روزی سرشار از خاطره‌های خوش را شروع کنید. قسط‌ یا قرض عقب‌افتاده‌ای دارید و هر کاری که می‌کنید پولی برای پرداخت این قسط فراهم نمی‌شود، فراموش نکنید تنها زمانی به ثبات مالی می‌رسید که صرفه‌جویی در پیش بگیرید. میان اعضای خانواده مشاجره‌ای در گرفته و به رغم اینکه در این مشاجره دخالت نداشته‌اید، احساس ناراحتی می‌کنید. اجازه ندهید این مشاجره روز شما را خراب کند و بگذارید اهل منزل برای حل این مشاجره آستین بالا بزنند. شکست بزرگی در زندگی خورده‌اید و دائم به پیامد‌های این شکست فکر می‌کنید، این روحیه شما را از مسیر موفقیت دور می‌کند. در نتیجه از شکست‌های گذشته درس بگیرید و به جای اینکه برای دیروز غصه بخورید، به فکر موفقیت‌های فردا باشید. رابطه‌ای پنهانی با فردی دارید، از آنجایی که ماه هرگز پشت ابر نمی‌ماند، قبل از اینکه این رابطه برملا شود، فکری به حال آن بردارید.

ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست***منزل آن مه عاشق کش عیار کجاست

شب تار است و ره وادی ایمن در پیش***آتش طور کجا موعد دیدار کجاست

تعبیر: برای آینده ی خود چه کاری انجام داده ای. وقت گذشته، عمرت هم تلف شده بدوناینکه برای فردایت فکری کرده باشی. این حاصل غرور خودت می باشد. غرورت را کنار بگذار تا دوباره متولد شده و بتوانی آینده را بسازی. توبه کن تا عمر از دست رفته دوباره بازگردد و قلب تاریکت روشن گردد.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید