فال روزانه شنبه 20 فروردین روز 9 آوریل 2022 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

43
graphicstock.com

فال روزانه متولدین فروردین
زمان تفریح و شادی شما فرا می‌رسد و فرصتی برای بودن در کنار دوستان و آشنایان دست می‌دهد، در نتیجه تا می‌توانید تفریح کنید و خستگی را از تن و جسم خود بیرون نمایید. عشقی قدیمی را دوباره ملاقات می‌کنید و آتش عشقی که در حال خاکستر بود، دوباره زبانه می‌کشد. زحمت‌هایی که کشیده‌اید به بار خواهد نشست و مزد تلاش شبانه‌روزی خود را دریافت خواهید کرد.

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

- Advertisement -

تعبیر:هوشیار باش رقیبان می خواهند تو را خوار کنند و از در الفت وارد شده اند و طرح محبت با تو خواهند ریخت. فریب آنها را نخور. خودت گره ها را باز کن. از چیزی خجالت نکش به سفری کوتاه می روی و در این سفر گشایشی در کارت می شود و تو به کام دل خود می رسی و در آن زمان بندگی خداوند را فراموش نکن.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اطرافیان توقع‌های بی‌جایی از شما دارند و این رویکرد باعث شده تا بار مسئولیت‌‌های شما روزبه‌روز سنگین‌تر شود. قبل از اینکه کمرتان زیر بار مسئولیت‌ها خم شود، به اطرافیان بفهمانید که توان و ظرفیت شما حد و اندازه‌ای دارد و توقع‌های بی‌جا را کنار بگذارند. روز خوبی را به لحاظ مالی شروع نکرده‌اید و امروز اگر مواظب دخل‌و‌خرج‌تان نباشید، حسابی ولخرجی می‌کنید. امروز ممکن است حرف یا عمل ناپسندی از شما سر بزند و این رفتار زمینه دلخوری اطرافیان را فراهم کند. در نتیجه تا می‌توانید روز را به آرامی به پایان برسانید و طوری رفتار کنید که آب در دل کسی تکان نخورد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز بیشتر از همیشه عاشق شما شده و به شما ثابت می‌کند که از بودن در کنار‌تان راضی و خوشنود است. روحیه‌ای خلاق و مبتکرانه دارید، امروز زمان خوبی است که خلاقیت خود را به اطرافیان ثابت کنید و دستاوردهای جدیدی را به موفقیت‌های خود اضافه نمایید.

پیرانه سرم عشق جوانی به سر افتاد***وان راز که در دل بنهفتم به درافتاد

از راه نظر مرغ دلم گشت هواگیر***ای دیده نگه کن که به دام که درافتاد

تعبیر: کارهای مهم را بازیچه نگیر چون خطا می کی. حرفی را زده ای که عدهای از تو رنجیده اند، دل آنها را بدست بیاور، چون د زمان پیری و تهایی کسی نیست که دیگر با او همدلی کنی و هم سخن شوی. ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. الان همدیر نیست. طبیب تو خداوند اس روبه سوی او آور تا تو را شفا دهد و از مشقات رهایت سازد.

فال روزانه متولدین خرداد

قصد انجام کار مالی مهمی را دارید، اما روز خوبی را به لحاظ مالی شروع نکرده‌اید. در چنین شرایطی وسواس‌ بیشتری برای کارهای مالی داشته باشید و قبل از انجام هرگونه معامله یا عقدقرارداد، با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت کنید و تمام جوانب کار را در نظر بگیرید. روز خلوتی را آغاز کرده‌اید و کارهای زیادی برای انجام‌دادن ندارید، این موقعیت را به فال نیک بگیرید و با شرکت در کارهای خیریه یا مراقبه و مدیتیشین، به لحاظ فکری و روحی به آرامش برسید و خودتان را برای روزهای پرکار آینده آماده کنید. امروز مهمان ناخوانده‌ای به منزل شما می‌آید، از این مهمان پذیرایی کنید و لحظه‌های خوشی را در کنار ایشان سپری نمایید. انسان دقیق و نکته‌سنجی هستید، این روحیه امروز پیشرفت‌هایی را در محل‌کار یا منزل برای شما به دنبال دارد و همکاران یا اعضای خانواده از شما قدردانی می‌کنند.

زاهد ظاهرپرست از حال ما آگاه نیست***در حق ما هر چه گوید جای هیچ اکراه نیست

در طریقت هر چه پیش سالک آید خیر اوست***در صراط مستقیم ای دل کسی گمراه نیست

تعبیر: عیب جویی دیگران نکن. اول خودت را برطرف کن. تو چه خوب باشی و چه بد پای خودت نوشته می شود. این ح توست که هر طور بخواهی زندگی کنی و هدفی داشته باشی. حاجات تو یکی پس از دیگری برآورده شده و باز هم با نیاز به درگاه خدامی روی. تقوی را پیشه کن تا از پیشگاه حق رانده نشوی.

فال روزانه متولدین تیر

برنامه‌‌های زیادی برای موفقیت دارید اما به لحاظ مالی در مضیقه هستید و همیشه پول کم می‌آورید. در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که با صرفه‌جویی و پس‌انداز، اوضاع مالی خود را بهبود بخشید و به لطف پولی که کنار می‌گذارید، موفقیت‌های بیشتری را در آینده برای خودتان فراهم کنید. امروز به مهمانی یا جلسه کاری دعوت هستید و در این مراسم با افراد مهمی آشنا می‌شوید، این آشنایی را به فال نیک بگیرید و با کمک این افراد درهای تازه‌ای از موفقیت را به روی خود باز کنید. امروز خبر ناخوشایندی به دست شما می‌رسد، اجازه ندهید این خبر روز شما را خراب کند و با فکر به چیزهای خوب و انجام کارهای موردعلاقه‌تان، این خبر ناخوشایند را در حاشیه قرار دهید. مدتی است که برای همسر یا عشق‌زندگی‌تان هدیه‌ نگرفته‌اید، امروز با خرید هدیه‌ای به عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که همیشه به فکر وی هستید.

جمالت آفتاب هر نظر باد***ز خوبی روی خوبت خوبتر باد

همای زلف شاهین شهپرت را***دل شاهان عالم زیر پر باد

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز به مشکل غیرمنتظره‌ای بر می‌خورید و تمام برنامه‌های‌تان مختل می‌شود. اجازه ندهید این مشکل شما را از پا در بیاورد و قبل از انجام هرگونه کاری برای حل این مشکل، ابتدا حسابی فکر کنید و بهترین رویکرد را برای حل این مشکل غیر‌منتظره‌ در پیش بگیرید. امروز میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان مشاجره‌ای در می‌گیرد. این مشاجره ریشه‌ای مالی دارد و بهتر است پس از اینکه آب‌ها از آسیاب افتاد، با عشق‌‌زندگی‌تان صحبت کنید و اجازه ندهید از امروز به بعد مشکلات مالی، باعث ایجاد مشاجره میان شما و عشق‌زندگی‌تان شود. کارهای عقب‌افتاده زیادی دارید، این کارها را امروز انجام دهید و اجازه ندهید کار عقب‌افتاده‌ای به فردا موکول شود. یکی از اعضای فامیل دخالت‌‌های بی‌جایی در زندگی شما دارد و این وضعیت باعث شده احساس کنید اختیار زندگی‌تان را در دست ندارید. هرچه سریع‌تر جلوی این وضعیت را بگیرید و به اعضای خانواده ثابت کنید که به کسی اجازه نمی‌دهید عنان زندگی‌ شما را در اختیار بگیرد. سفری در پیش دارید و در این سفر قرار است دوستان نزدیک یا اعضای خانواده نیز شما را همراهی کنند. این سفر را به فال نیک بگیرید و تا می‌توانید خوش بگذرانید.

خوشتر ز عیش و صحبت و باغ و بهار چیست***ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست

هر وقت خوش که دست دهد مغتنم شمار***کس را وقوف نیست که انجام کار چیست

تعبیر:قدر جوانی را بدانید. منتظر خبری خوش باشید که برای آن دست به دعا برداشته اید. از چیزی نترسید، ایمانتان شما را از هر طوفانی نجات می بخشد. به بازوی خودتان متکی باشید. خودتان را از بند مادی رها کنید و به قران توسل جوئید.

فال روزانه متولدین شهریور

اعتمادبه‌نفس سرشاری دارید و امروز با انرژی و انگیزه از خواب بلند شده‌اید، به لطف این اعتماد‌به‌نفس، مشکلات را راحت‌تر از همیشه از سر راه بردارید و روزی توأم با نشاط و شادابی را پشت‌سر بگذارید. به لحاظ مالی نیز روز بسیار خوبی انتظار شما را می‌کشد و با موقعیتی چشمگیر برای افزایش درآمد روبرو خواهید شد، در نتیجه حواس‌تان را حسابی جمع‌ کنید و اجازه ندهید فرصت‌های سودآور از پیش چشم شما گذر کند. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و یکی از اعضای خانواده وجود دارد، نفت به آتش این مشاجره نریزید و نگذارید احترام شما و اعضای خانواده از بین برود. مدت زیادی است که نقشه‌ای مهم را برای پیشرفت و ترقی در نظر دارید، اما تاکنون شرایطی برای اجرای این نقشه مهیا نشده است. امروز بهترین زمان برای اجرای این نقشه است و مطمئن باشید کاری که امروز آغاز می‌کنید، در آینده به بار می‌نشیند و به لحاظ مالی و شغلی از همقطاران‌تان یک سروگردن بالاتر قرار خواهید گرفت.

دی پیر می فروش که ذکرش به خیر باد***گفتا شراب نوش و غم دل ببر ز یاد

گفتم به باد می‌دهدم باده نام و ننگ***گفتا قبول کن سخن و هر چه باد باد

تعبیر:پل های پشت سر خود را خراب نکن. سرت را بالا بگیر. همنوز رموز زندگی را نمی دانی. ستاره ی دولت و اقبال تو چون ناهید درخشان است. پیشنهاد خود را مطرح کن و دل به دریا بزن. زمانی پیروز می شوی که خودت مشکلاتت را حل کنی و به امید دیگران ننشینی.

فال روزانه متولدین مهر

امروز موعد انجام کار مهمی فرا رسیده‌است اما به لحاظ جسمی حال‌و‌روز خوشی ندارید و نمی‌خواهید این کار مهم را انجام دهید، پیشنهاد می‌کنیم به هر قیمتی که شده این کار مهم را انجام دهید و اجازه ندهید اطرافیان شما را انسان بی‌‌ملاحظه‌ای قلمداد کنند. روز خوبی را به لحاظ مالی شروع کرده‌اید و پولی برای خرید چیزی که مدت‌ها است قصد تهیه آن را داشتید، فراهم می‌شود. مشکلی در زندگی دارید و برای حل این مشکل چشم‌انتظار کمک دوستان یا آشنایان هستید، اما کسی به ندای کمک شما پاسخ نخواهد داد و مجبور می‌شوید این مشکل را به تنهایی از سر راه بردارید. امروز به همسر یا عشق‌زندگی‌تان قول داده‌اید که در کنار هم گشتی در بازار بزنید و حسابی خوش‌ بگذرانید. اما حجم‌ کارها به اندازه‌ای است که مجبور می‌شوید به عشق‌زندگی‌تان بدقولی کنید و قرار گشت‌و‌گذار را به آینده موکول نمایید. به مراسم عروسی یا تولدی دعوت هستید و در این مراسم به شما حسابی خوش خواهد گذشت، به شرط اینکه جانب احتیاط را نگه دارید و پرخوری نکنید.

دیر است که دلدار پیامی نفرستاد***ننوشت سلامی و کلامی نفرستاد

صد نامه فرستادم و آن شاه سواران***پیکی ندوانید و سلامی نفرستاد

تعبیر: در رویا و خیال پردازی ها غرق شده ای. آرزوهایت تمامی ندارد و دور و دراز است. وقت گران مایه ی خود را تلف می کنی. هیچکس آنقدر عمر نمی کند که به تمام آرزوهایش برسد. پس همین چند صباحی را که زنده هستی از زندگیت لذت ببر. آنچه از زندگی که باید قسمتت باشد حما” به تو خواهد رسید.

فال روزانه متولدین آبان

به لحاظ مالی روز بسیار خوبی را شروع کرده‌اید و از جایی که حتی فکرش را هم نمی‌کنید، پول خوبی به دست‌تان می‌رسد. یکی از اعضای منزل نیاز به کمک شما دارد، هرکاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای کمک به این فرد انجام دهید و به اعضای خانواده ثابت کنید که همیشه در کنارشان هستید. فردی که بدخواه شما است، برای شما نقشه‌های زیادی کشیده و می‌خواهد آبرو و اعتبار‌تان را زیر سؤال ببرد، امروز زمان مناسبی است که این فرد را شناسایی کنید و به ایشان ثابت کنید که اجازه نمی‌دهید کسی با آبرو و اعتبار شما بازی کند. امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان برنامه‌های زیادی برای شما ترتیب داده و قصد دارد ثابت کند که از همیشه بیشتر عاشق شما است. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان اعضای منزل وجود دارد، این مشاجره را با آرامش و تدبیر خاتمه دهید و نگذارید میان اعضای خانواده اختلاف بیافتد.

مدامم مست می‌دارد نسیم جعد گیسویت***خرابم می‌کند هر دم فریب چشم جادویت

پس از چندین شکیبایی شبی یا رب توان دیدن***که شمع دیده افروزیم در محراب ابرویت

تعبیر:قدر جوانی خویش را بدانید. فرصتهای طلایی را یکی یکی دارید از دست می دهید. به یار خود اعتماد کنید. با چشم عق به دور دست نگاه کنید. با یک اتفاق کوچک میدان را ترک نکنید. مقاوم باشید اگر هنری دارید آن را نشان بدهید که به نفع شماست و هوشیاری بهترین روش برای پیروزیتان می باشد.

فال روزانه متولدین آذر

احساس خوبی نسبت به خودتان ندارید و دائم خودتان را سرزنش می‌کنید، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و از امروز با ارتقا مهارت‌ها و کسب علم‌و‌دانش، اهمیت بیشتری به خودتان بدهید و با اعتماد‌به‌نفس بیشتری زندگی را در پیش بگیرید. امروز پولی از دست خواهید داد، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که جای خالی این پول، زودتر از چیزی که حتی فکرش را بکنید پُر می‌شود و نگرانی مالی نخواهید داشت. مدتی است که از دوستان قدیمی خبری ندارید، امروز زمان خوبی است که یادی از رفقای دیرینه بکنید و در کنار دوستان قدیمی، خاطره‌های خوش گذشته را زنده کنید. امروز از صبح که از خواب بلند‌شده‌اید، دنیا را به رنگ عشق و محبت می‌بینید، این روحیه را ادامه دهید و روزی توأم با خوشی و محبت را در کنار خانواده و عشق‌زندگی‌تان سپری کنید.

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد***وجود نازکت آزرده گزند مباد

سلامت همه آفاق در سلامت توست***به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد

تعبیر: یاد ایام قدیم دلت را شاد می کند. به یاد روزهایی می افتی که صبح و شام آزاد بودی. درد دل زیادی داری و به دنبال یک هم راز و هم سخن می گردی. خود را ضعیف می پنداری اما دلت قوی است. حالا می فهمی که نصیحت بزرگان چقدر باعث موفقیتت شده. تمام خاطرات با قید تاریخ روی قلبت حک شده است و تو تا آخر عمرت به نیک نامی و کامروایی زندگی می کنی.

فال روزانه متولدین دی

انسان خیال‌پردازی هستید و به جای اینکه به نقشه‌های عملی و واقعی فکر کنید، همیشه در رویاپردازی به‌سر می‌برید و خواب و خیال را به واقعیت‌های زندگی ترجیح می‌دهید. این روحیه شما را به جایی نمی‌برد و از امروز تصمیم بگیرید که واقعیت را جایگزین رؤیاهای خود کنید و برنامه‌هایی براساس واقعیت برای آینده خود ترسیم نمایید. پولی از کسی طلب دارید اما تاکنون این طلب وصول نشده و به لحاظ مالی امروز به مشکل افتاده‌اید، این وضعیت ادامه پیدا نخواهد کرد و امروز پول‌تان وصول می‌شود. امروز به منزل یکی از دوستان قدیمی خود دعوت هستید، این دعوت را با کمال‌میل قبول کنید و مطمئن باشید از چیزی که فکرش را بکنید بیشتر به شما خوش خواهد گذشت. رازی در دل دارید و این راز را از همسر یا عشق‌زندگی‌تان مخفی نگه داشته‌اید، امروز زمان خوبی است که پرده از این راز بردارید و عشق‌زندگی‌تان را در این راز شریک کنید. به لحاظ کاری روز خوبی را شروع کرده‌اید و زودتر از چیزی که فکرش را بکنید کارها به پایان می‌رسد و فرصتی برای استراحت پیدا می‌کنید.

پیرانه سرم عشق جوانی به سر افتاد***وان راز که در دل بنهفتم به درافتاد

از راه نظر مرغ دلم گشت هواگیر***ای دیده نگه کن که به دام که درافتاد

تعبیر:در انجام کاری که در پیش داری درنگ و شتاب نکن. عشق و محبت و ایمان به هدف تو را بهتر و زودتر به هدف می رسانند. در امر ازدواج موفق خواهی شد.

فال روزانه متولدین بهمن

در بستر بیماری افتاده‌اید و حال‌و‌روز خوشی ندارید، اما اهل مراجعه به پزشک نیستید و می‌خواهید با خوددرمانی از شر این بیماری خلاص شوید، به خاطر داشته باشید که خوددرمانی دوای درد شما نیست و قبل از اینکه حال‌تان از چیزی که هست، بدتر شود. سری به پزشک بزنید و فرایند مداوای خود را تحت‌نظر دکتر آغاز کنید. زبان تندی دارید و اطرافیان از شر نیش‌و‌کنایه‌های شما در امان نیستند. قبل از اینکه این وضعیت احترام میان شما و اطرافیان را خدشه‌دار کند، بدخلقی و گفتار کنایه‌آمیز را کنار بگذارید و از دوستی و محبت با آشنایان سخن بگویید. اگر تاکنون عاشق‌ نشده‌اید، امروز روز عاشقی شما است و با فردی ملاقات می‌کنید که در نگاه اول به او نرد عشق می‌بازید. امروز فرصتی دست می‌دهد تا در کارهای خیریه و انسان‌دوستانه شرکت کنید، این فرصت را مغتنم بدانید و با کمک به دیگران، به آرامش روحی و ذهنی برسید.

تعبیر:دلت را مثل آیینه صاف کن. پرده های تاریک را از رویت کنار بزن تا حقیقت را ببینی آن موقع است که به مقام عالی می رسی. طمع نداشته باش تا عمرت طولانی باشد. بهشت تو آنجاست که حق مردم را به جا آوری. این همان راهیست که تو را به هدف می رساند.

فال روزانه متولدین اسفند

به فکر افزایش درآمد هستید اما نقشه‌ای برای سود بیشتر ندارید و کاری نمی‌کنید که دارایی‌های‌تان افزایش پیدا کند. امروز زمان خوبی است که جدی‌تر به افزایش درآمد فکر کنید و نقشه‌های عملی و اجرایی برای سودآوری و رونق تجارت خود طرح نمایید. اهمیت زیادی به پدر و مادر یا بزرگان فامیل نمی‌دهید و این روحیه ایشان را از دست شما دلخور کرده است، در اولین فرصت از پدر و مادر یا بزرگان فامیل دلجویی کنید. امروز بعدازظهر مهمان ناخوانده‌ای به منزل شما می‌آید و تمام برنامه‌های کاری‌تان را به هم می‌ریزد، اما فراموش نکنید که مهمان حبیب خدا است و خاطرتان جمع باشد که لحظه‌های خوشی را در کنار این مهمان سپری خواهید کرد. روز خوبی را برای عشق و عاشقی شروع کرده‌اید و در چنین روزی بهتر است دست عشق‌زندگی‌تان را بگیرید و شب‌و‌روزی عاشقانه و سرشار از محبت را سپری نمایید.

دیر است که دلدار پیامی نفرستاد***ننوشت سلامی و کلامی نفرستاد

صد نامه فرستادم و آن شاه سواران***پیکی ندوانید و سلامی نفرستاد

تعبیر: برای آینده ی خود چه کاری انجام داده ای. وقت گذشته، عمرت هم تلف شده بدوناینکه برای فردایت فکری کرده باشی. این حاصل غرور خودت می باشد. غرورت را کنار بگذار تا دوباره متولد شده و بتوانی آینده را بسازی. توبه کن تا عمر از دست رفته دوباره بازگردد و قلب تاریکت روشن گردد.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید