فال روزانه چهارشنبه ۲۴ فروردین روز 13 آوریل 2022 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

821
graphicstock.com

فال روزانه متولدین فروردین
امروز صبح ممکن است در وضعیت بی تفاوتی باشید و همکاران و دوستان تان به شما کمک خواهند کرد تا از این حس بیرون بیایید. مود بدی که دارید به دلیل مشکلات مالی است که اخیرا شما را اذیت کرده است. باید از گرفتن تصمیمات مهم به تنهایی اجتناب کنید. بهتر است که کارهایی که نیاز به تمرکز دارند را به زمان دیگری موکول کنید.

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

- Advertisement -

تعبیر:در همه حال شکر خدا را به جا آورید. در این کار رقیبی دارید که باید او را از میدان به در کنید تا به دلربای خودتان برسید. نماز صبح را بجا آورید و دست به دعا بردارید. فکرهای شیطانی را برای رسیدن به مقصود فراموش کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت
زمان آن است که در محیط کاری همه چیز را آسان بگیرید، و بیشتر به شریک عاطفی تان توجه کنید. احتمالا بخواهید که پروژه های کاری تان را به زمان دیگری موکول کنید زیرا که مبلغ عمده ای پول از دست خواهید داد. بهتر است که کارهای روزانه خود را فقط انجام دهید.

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

تعبیر:گوشه ای از کارت را به نمایش بگذار حتما” مورد قبول واقع می شود و همگان تو را تحسین می کنند. حادثه عجیبی رخ می دهد که کمتر از معجزه نیست و این مسئله باعث می شود کمالات تو بیشتر شود. همیشه از بلایا ایمن هستی اما خود را از ایمان و دین جدا نکن.

فال روزانه متولدین خرداد
شما طی چند هفته ی گذشته توسط فرد و یا افرادی از خانواده تان مورد سوء استفاده و یا بدرفتاری قرار گرفته بوده اید، اما امروز بالاخره موفق شده اید از اتفاقاتی که در این مدت افتاده اند درس هایتان را بگیرید و به احساسات ناخوشایندی که داشته اید غلبه کنید. حالا شما این را خوب می دانید که اعضای خانواده باید در هر شرایطی کنار هم بمانند و اجازه ندهند سوء تفاهم های کوچک به مشکلات بزرگ تبدیل شوند. داشتن تفریح و سرگرمی خیلی خوب است، ولی نه تا حدی که بخواهد شما را از رسیدن به فعالیت های اصلی و اهدافتان بازدارد. شما باید در هر زمینه ای اعتدال را رعایت کنید، پس زمانی را هم برای رسیدگی به خودتان و بدنتان صرف کنید.

ما را ز خیال تو چه پروای شراب است***خم گو سر خود گیر که خمخانه خراب است

گر خمر بهشت است بریزید که بی دوست***هر شربت عذبم که دهی عین عذاب است

تعبیر: در رویا و خیال پردازی ها غرق شده ای. آرزوهایت تمامی ندارد و دور و دراز است. وقت گران مایه ی خود را تلف می کنی. هیچکس آنقدر عمر نمی کند که به تمام آرزوهایش برسد. پس همین چند صباحی را که زنده هستی از زندگیت لذت ببر. آنچه از زندگی که باید قسمتت باشد حتما” به تو خواهد رسید.

فال روزانه متولدین تیر
احساس می کنید که نیاز دارید تا تغییراتی را ایجاد کنید و یا درگیر فعالیت جدیدی شوید. زمان مطلوبی برای امور احساسی و انجام کارهای خانگی می باشد.از ایده های تان ممکن است آنطوری که مایل بودید قدردانی نشود. نباید سندی را امضا کنید و یا امروز قرار دادی را ببندید.

ای هدهد صبا به سبا می‌فرستمت***بنگر که از کجا به کجا می‌فرستمت

حیف است طایری چو تو در خاکدان غم***زین جا به آشیان وفا می‌فرستمت

تعبیر:بخت بسیار خوبی نصیبتان شده که از خوبی زبانزد خاص و عام است. او در همه حال با شماست و لحظه ای از شما جدا نمی شود. دل ویرانه تان را سامان می بخشد. محبت خودتان را از او دریغ نکنید. در ایام بهار بشارتی به شما می دهند که لیاقت این بشارت را دارید چون مقامتان نزد خداوند بسیار بالاست.

فال روزانه متولدین مرداد
امروز روی زیبایی ها و لذت های کوچک زندگی تمرکز کنید. برای احساس رضایت و خوشبختی لزومی ندارد به سرزمین های دوردست بروید و یا فعالیت های تفریحی گران قیمت را امتحان کنید. شما باید این موضوع را درک کنید که تمام آنچه برای رسیدن به خوشبختی نیاز دارید در وجود خودتان است. به طبیعت نگاه کنید، به خورشید و ماه و درختان لبخند بزنید و ببینید که اطرافتان سرشار از زیبایی هاییست که برای لمس آنها لازم نیست در مغازه های لوکس و گران قیمت قدم بزنید. ممکن است با خودتان فکر کنید که شاید زمان آن رسیده باشد که یک رابطه عاطفی پیچیده را به پایان برسانید، ولی شاید هم این بحران تنها آزمایشی برای وفاداری شما باشد.

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر:ایمانت را قوی تر کن تا از رنج ملامت نجات یابی. گرفتاریت برطرف می شود. اگر در عین غمگینی خندیدی شاهکار کرده ای. کسانی که طرفداری تو را می کنند و از آشوب و غوغا نجاتت می دهند. تغییری در خود و افکارت بده. بدی ها را آتش بزن و بخشندگی را در خود پرورش بده.

فال روزانه متولدین شهریور
برخی از مسائل و مشکلات خانوادگی که فکر می کرده اید مدت ها پیش حل شده اند امروز یک بار دیگر خودشان را نشان خواهند داد و این موضوع برای شما اصلا خوشایند نیست. با این وجود باید مواظب باشید که رفتار بدی از خودتان نشان ندهید و با کارها و حرف هایتان عزیزانتان را از خود آزرده نکنید. امروز اتفاقاتی برای شما پیش خواهند آمد که ثابت می کنند با کنترل احساسات خود می توانید خیلی چیزهای دیگر را نیز تحت کنترل دربیاورید. امروز انجام دادن کارها به روش های تازه ای که پیش از این امتحان نکرده اید حتی اگر در ابتدای امر با مشکلی همراه نباشد به نفعتان نخواهد بود، پس سعی کنید امروز هم با همان روش های قدیمی پیش بروید.

شنیده‌ام سخنی خوش که پیر کنعان گفت***فراق یار نه آن می‌کند که بتوان گفت

حدیث هول قیامت که گفت واعظ شهر***کنایتیست که از روزگار هجران گفت

تعبیر:کاری را که می خواهید انجام بدهید پنهان کنید. کار را هر چند کوچک است بزرگ بدانید، خیال پردازی را کنار بگذارید و وقت را غنیمت شمارید تا صاحب مقام و منزلت شوید. روزگار تنگدستی به پایان رسیده و زمان آسایش است. عمرتان طولانی است وضعیت فعلی تان تغییر می کند.

فال روزانه متولدین مهر
امروز صبح ممکن است فرصتی داشته باشید که تجارتی را شروع کنید. عجله نکنید! زمان صرف کنید و فکر کنید. زندگی عاطفی تان امروز مطلوب است و فرصت خوبی دارید که امشب زمان رمانتیکی را سپری کنید.

حسن تو همیشه در فزون باد***رویت همه ساله لاله گون باد

اندر سر ما خیال عشقت***هر روز که باد در فزون باد

تعبیر:خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

فال روزانه متولدین آبان
شما احساس می کنید که زندگی برایتان شبیه به عبور از بیابانی بی آب و علف شده است، اما خوشبختانه امروز بالاخره این بیابان به پایان خواهد رسید و یا حداقل به واحه ای در میان این بیابان خواهید رسید تا استراحتی کرده و خستگی را از تن به در کنید. برخی از افرادی که طی چند روز گذشته با آنها آشنا شده اید امروز چهره ی جدیدی را از خود به نمایش خواهند گذاشت که برایتان جذاب تر است و شما را به ادامه ی رابطه با آنها تشویق می کند. شاید شما هم بتوانید بخشی از چهره واقعیتان را که از آنها مخفی نگه داشته بودید نشان بدهید و ببینید که واکنش آنها چه خواهد بود. مطمئنا به نفعتان است که هر چه سریعتر خود واقعیتان را به آنها نشان دهید.

ساقیا آمدن عید مبارک بادت***وان مواعید که کردی مرواد از یادت

در شگفتم که در این مدت ایام فراق***برگرفتی ز حریفان دل و دل می‌دادت

تعبیر: کارهای مهم را بازیچه نگیر چون خطا می کی. حرفی را زده ای که عدهای از تو رنجیده اند، دل آنها را بدست بیاور، چون د زمان پیری و تهایی کسی نیست که دیگر با او همدلی کنی و هم سخن شوی. ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. الان همدیر نیست. طبیب تو خداوند اس روبه سوی او آور تا تو را شفا دهد و از مشقات رهایت سازد.

فال روزانه متولدین آذر
ممکن است فرصتی برایتان به وجود بیاید تا کمی پول دربیاورید، در محل کارتان دیده شوید و یا در پروژه ای که در دست اقدام دارید پیشرفت بیشتری داشته باشید. در هر صورت حتی اگر با منطق و برنامه پیش بروید هم راهتان به آن سادگی که در نگاه اول به نظر می رسد نخواهد بود. نکته مثبت ماجرا اینجاست که شما برای موانعی که در سر راهتان قرار می گیرند آمادگی لازم را دارید و می دانید در برابر آنها چکار باید کنید. برای این که به موفقیت برسید باید منابعتان را در نظر داشته باشید و هم از لحاظ مالی و هم زمانی با احتیاط و دقت کافی پیش بروید. احساس می کنید کسی قصد دارد در رابطه عاطفیتان مشکل ایجاد کرده و سنگ اندازی کند، ولی شما با خلاقیت خود از پس آن برخواهید آمد.

ای شاهد قدسی که کشد بند نقابت***و ای مرغ بهشتی که دهد دانه و آبت

خوابم بشد از دیده در این فکر جگرسوز***کاغوش که شد منزل آسایش و خوابت

تعبیر: عیب جویی دیگران نکن. اول خودت را برطرف کن. تو چه خوب باشی و چه بد پای خودت نوشته می شود. این ح توست که هر طور بخواهی زندگی کنی و هدفی داشته باشی. حاجات تو یکی پس از دیگری برآورده شده و باز هم با نیاز به درگاه خدامی روی. تقوی را پیشه کن تا از پیشگاه حق رانده نشوی.

فال روزانه متولدین دی
امروز برای ملاقات با دوستان تان روز مطلوبی نیست. به نظر می رسد که شرایط سردرگمی دارید و مانع از این می شود که خودتان را به وضوح بیان کنید. باید از خرید و فروش امروز اجتناب کنید. سعی کنید به همراه خانواده تان برای آینده برنامه ریزی کنید.

دل می‌رود ز دستم صاحب دلان خدا را***دردا که راز پنهان خواهد شد آشکارا

کشتی شکستگانیم ای باد شرطه برخیز***باشد که بازبینیم دیدار آشنا را

تعبیر:سر تو بر هیچ کس پوشیده نیست. موانع زاد وسختی پیش پایت هست که برای رسیدن به معشوق به راحتی از تمام آنها می گذری. از خستگی شکایت نکن. مرد باش. اگر ضعیف باشی در اول راه جا مانده و اثری از عشق و معشوق نمی یابی.

فال روزانه متولدین بهمن
امروز روی مود خوبی نیستید، و مهارت های برقراری ارتباطی تان در بهترین حالت نمی باشد. از خرید وسایل های گران قیمت و همچنین سرمایه گذاری اجتناب کنید. وگرنه بعدا پشیمان خواهید شد.

یا رب سببی ساز که یارم به سلامت***بازآید و برهاندم از بند ملامت

خاک ره آن یار سفرکرده بیارید***تا چشم جهان بین کنمش جای اقامت

تعبیر: اگر کار را برای رضای خداوند انجام داده ای پس چرا دیگر شکایت می کنی. خداوند مزد تو را می دهد. پیر دانایی راه تاریک تو را با علم خودش روشن می کند ولی راه بسیار طولانی و مقصد دور است. تو از عاقبت گناه باخبری پس چرا گناه می کنی. با توسل به قرآن آبروی ریخته ات بر می گردد.

فال روزانه متولدین اسفند
شما مثبت اندیش هستید و مهارت های زیادی دارید که می توانند به رشد حرفه ای شما کمک قابل توجهی کنند، اما در عین حال دمدمی مزاج، کینه جو و ولخرج هم هستید. امسال موقعیت های فوق العاده ای برای رشد و پیشرفت در اختیار شما خواهد گذاشت، اما به شرطی می توانید از این موقعیت ها بهره مند شوید که هرچه سریعتر از آنها استفاده کنید، در غیر این صورت یک نفر زرنگ تر از شما پیدا خواهد شد و این فرصت ها را از شما خواهد گرفت. از معاملات و سرمایه گذاری هایی که در طول امسال انجام می دهید سود زیادی به دست خواهید آورد. شما می توانید منابع جدید را برای افزایش درامد خود پیدا کنید اما باید از آغاز شراکت های جدید خودداری کنید. در نیمه ی دوم سال به مقصد جدیدی سفر خواهید کرد که تا به حال نرفته اید. از لحاظ سلامتی امسال برای شما سال خوبی خواهد بود و با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد، اما وضعیت سلامتی یکی از اعضای خانواده تان ممکن است نگرانی هایی را برای شما به وجود بیاورد. اگر هنوز نیمه ی دیگر خود را پیدا نکرده اید امسال احتمال اینکه وارد یک رابطه ی جدی و پایدار شوید بسیار زیاد خواهد بود. خرداد، آّبان و بهمن بهترین و مهم ترین ماه های سال خواهند بود.

سینه از آتش دل در غم جانانه بسوخت***آتشی بود در این خانه که کاشانه بسوخت

تنم از واسطه دوری دلبر بگداخت***جانم از آتش مهر رخ جانانه بسوخت

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید